reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Cała druga ciążę tak miałam...ale mój gin twierdził, że jeśli nie idzie za tym skracanie szyjki to traktujemy to jako normę...więc funkcjonowałam zupełnie normalnie, bez ani jednej nospy i żadnych leków. Najważniejsze. kontrolować u gina i bedzie dobrze :-) Syn urodzony 8 dni po terminie ;-) Koleżanka miała podobnie...lekarz straszył, kazal leżeć, brala co chwile inne leki...potem zmieniła lekarza. Nowy stwierdził, że wszystko jest w porządku, odstawil jej leki, dziecko ur w terminie. Nie martwcie się na zapas :-)

Dziewczyny mam wyniki Pappa. Tzn nie widzę wyników w systemie (muszę być osobiście po nie), ale widział je mój gin i skomentował "wyniki prawidłowe". Trochę się uspokoilam bo myślę, że gdyby było chociaż średnie ryzyko to miałabym coś na ten temat w komentarzu. Jutro mam wizytę u gin więc może będę wiedzieć więcej ;-)

Będzie dobrze:)))
 
Witam wszystkie czerwcówki:)
Długo się zastanawiam czy dołączyć do Was. LJuż od jakiegoś czasu was czytam. Po przeczytaniu wszystkich postów stwierdziłam że w grupie będzie mi raźniej:) Mam już 3 dzieci a to moja 5 ciąża (stąd moje obawy czy mnie zaakceptujecie) Po 3 ciąży brałam tabletki anty ponieważ nie chciałam więcej dzieci.Niestety w marcu dopadło mnie straszne choróbsko. Najpierw zapalenie krtani, potem płuc. Brałam 3 różne antybiotyki a przez myśl mi nie przeszło że któreś może osłabić działanie tabletek anty. W kwietniu okazało się że jestem w ciąży. Był to dla mnie szok, ale z czasem pokochałam tą istotkę. Niestety na wizycie 18 tc usłyszałam że mojemu synkowi nie bije serduszko ( później okazało się że miałam niewydolność łożyska). Strasznie to przeżyliśmy. Dlatego jak dostałam zielone światło od lekarza, zdecydowaliśmy z mężem, że nie będziemy się zabezpieczać i co ma być to będzie. Dziś jestem w 14t3d. Najprawdopodobniej to córeczka:) Od wczoraj muszę brać luteine bo często twardniał i bolał mnie brzuch. Strasznie się rozpisałem, ale w końcu to z siebie wyrzuciłam:tak:

Cześć:)))) gratulacje :) tym razem będzie dobrze:)
 
Ja mysle ze jeszcze musimy poczekać [emoji6] potem wiekszosc bedzie tylko tam a tu nadal dochodza nowe osoby, niech tez przez troche z nami pobeda tutaj zebysmy sie poznaly i wszystkie isc na zamkniety [emoji6]

No jasne, ze tak. Mi się tylko wydaje, ze te nowe osoby Nas czytają tylko się nie ujawniają:) wiec są z Nami pewnie już od jakiegoś czasu:)

Hej, hej- ujawniajcie się ;))))
 
Dziewczyny, mnie dzisiaj ogarnia totalna niemoc !
Najchętniej zakopałabym się w łóżku i nie wychodziła z sypialni do jutra...
a tutaj niestety mnóstwo rzeczy do zrobienia ...
 
Witam sie i ja w 15 tyg i 2 dniu
Mnie pobolewa podbrzusze , ale tak znosnie o wiele lżej niz przed miesiączka...nie biore nic bo nie czuje takiej potrzeby, staram sie nie panikowac , dopoki nie ma silnego bolu , plamien to na pewno nic zlego sie nie dzieje :) ja dopiero wizytuje 15 , wiec poczekam...

Ja dzisiaj mialam cala serie badan krwi związana z krzepliwością (przez te moje przeciwciala)

@Pianistka1991 super wiesci ! Choc wszystkie wiedziałysmy ze bedzie dobrze ❤

@0202oliwcia czesc :) ja tez nie robilam pappy, ja nie jestem na zastrzykach ale biorę acard juz przed ciaza zaczelam :) ( ja mialam 2 poronienia)
 
U mnie w końcu jakiś brzuszek widać :p
 

Załączniki

  • 20181219_132352.jpg
    20181219_132352.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 109
reklama
Dziewczyny ja po wizycie co prawda miałabyc tylko po receptę ale lekarz posłuchał serduszka i zrobił focie. :)
Naprawdę ten mój gin to złoty człowiek na każdej wizycie słuchamy serducho wszytko ładnie i cierpliwie tłumaczy.
No i te moje bóle brzucha... Mam się więcej rozciągac bo są spowodowane moim "zastojem" fizycznym...
 

Załączniki

  • IMG_20181219_132917.jpg
    IMG_20181219_132917.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 94
Do góry