reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Czy tylko ja nie robilam testu pappa ?? [emoji33]

Co do obiadu to ja dziś robie makaron z cukinia i pomidorem u mas obiadki takie bardziej pod Misie [emoji173]



Ja mam wizyte dopiero 12 stycznia [emoji24] oszaleje do tego czasu chyba

Ja też nie robiłam testu PAPPA że względu na małe prawdopodobieństwo chorób to raz a dwa jak już chciałam to było już za późno...
 
reklama
Sliczna [emoji7][emoji7] Witaj [emoji257] przykro mi z powodu twojej straty [emoji20] oby teraz wszystko bylo dobrze [emoji8]


Ejjj a ja wyslalam wyniki z tsh i reszty do mojej endo i mimo ze w 4 tygodnie spadlo z 5,32 do 2,47 to musze zwiekszyc dawke euthyroxu z 75 na 100[emoji52]
Dziwne...:/ moze wg niej za.mało spadło?
 
Hej dziewczyny
Tez jestem za zamknieciem wątku ale może dopiero pod koniec stycznia, bo narazie ciągle ktoś do nas dołącza ;)
I przy okazji witam serdecznie nowe kobitki! ;)
Co do bóli w podbrzuszu i klucia to ja mam codziennie. Nie jest to jakies silne, nigdy nie musialam brac leków ale codziennie czuje że coś tam sie dzieje. Takie uczucie rozpierania, czasami pieczenia...klucia w okolicach jajnikow i w pachwinach...ale myślę ze to normalne ;)
@Pianistka1991 ciesze sie razem z Toba! Cudowna wiadomość i domyslam się jak wielki kamień spadł Ci z serca ;)

Ja jutro wizytuje i jestem dziwnie spokojna ale już nie moge sie doczekac ;)
widze też że nie jestem sama, ktora jutro ma wizytę:)
 
Dziewczyny, mam już wyniki SANCO!!!!!
Zdrowa dziewczynka!!!! :)))))))))
Jestem przeszczęśliwa! :))))))
[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]

Wiedziałam ❤️❤️❤️ To teraz nie pozostaje nic innego jak życzyć Wam spokojnych świat ;*

Patrzcie jak mnie kolezanka pilnuje [emoji14] od kiedy tu jestem to jak nigdy non stop sie do mnie przymila, chodzi za mna w kółko[emoji57] Zobacz załącznik 926444
Słodziak :) ja tez mam towarzysza :)
 

Załączniki

  • F8B3A171-1B38-4CB3-A20E-C3D3FCA04E92.jpeg
    F8B3A171-1B38-4CB3-A20E-C3D3FCA04E92.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 78
  • 7C83D206-B044-4E2A-8E2A-6DEEDC4E96F6.jpeg
    7C83D206-B044-4E2A-8E2A-6DEEDC4E96F6.jpeg
    2,3 MB · Wyświetleń: 72
Ja mam to samo... od kilku dni myślę ciągle o jedzeniu wigilijnym, barszcz z uszkami, pierogi, kapusta z grochem i zupa grzybowa :szok::rofl2:
Ja mam slinotok. I mam nadzieję, że te cholerne mdłości, które od godziny 15 nie daja mi żyć i powodują, że kazde się jedzenie śmierdzi przejdą mi w końcu. Bo jak nie, to jak ja zjem kolację ;-)

@Konwalia90 kciuki za wizytę. Moja jutro o 16.20.
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży też nie robiłam, zaufalam usg i teraz też było to dla mnie najważniejsze. Ogólnie tym razem dostałam skierowanie więc czemu miałabym nie robic[emoji6] ale jakbym miała płacić to bym nie robiła. To dla mnie statystyka. No ale cieszę się że wyniki wyszły dobre.

Pianistka, bardzo cieszę się z wyniku. Gratuluję. I teraz już możecie w pełni cieszyć się świętami [emoji319][emoji319][emoji319]

Ja w piątek mam ginekologa i mam nadzieję że dowiem się czy w brzuchu rośnie druga córcia czy synus. Z jednej strony chciałabym syna a z drugiej mam jakieś głupie obawy że synka nie pokocham aż tak bardzo bo od zawsze wolę dziewczynki (głupio to brzmi ale dziewczynki mnie zachwycają, są takie słodkie a chłopcy jakoś niekoniecznie) heh wiem, że to wszystko głupie i pewnie jak będzie synek to zwariuje [emoji23]
Mialam tak w pierwszej ciazy. Nie dopuszczalam myśli, ze chlopak tym bardziej ze lekarz powiedzial, ze dziewczynka. Zmienilo sie na chlopaka i zwariowalam na jego punkcie i nawet jak planowalismy drugie to chcialam chlopaka
 
Do góry