reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Przy problemach z moczem można (a nawet trzeba) brac UROSEPT.
Ile u was kosztuja te pierwsze prenatalne bo mi gin powiedziala że od 400 zł :O. Także ja z nich rezygnuje. Jest w porzadku wszystko. Co wizytę mam USG wiec pójdę tylko na te środkowe.
Na zwykłym usg lekarz nie bada dziecka, co najwyżej to zobaczy czy jest akcja serca i jakie jest duże. Połowy wad przez to nawet nie zauważy, naprawdę szkoda ci tych pieniędzy żeby mieć pewność że dziecko się prawidłowo rozwija?
 
reklama
Czy ja wiem czy dzielna? Spodziewałam się gorszego smaku, a to było dla mnie coś w stylu przesłodzonej, słabej herbaty [emoji39] czy wody z cukrem - jak kto woli. To czekanie było gorsze bo tragicznie czuję sie "na głodzie"... wyniki po 15.00.

Ja miałam to samo, aczkolwiek glukozę miałam o smaku cytrynowym. Mimo wszystko spodziewałam się czegoś dużo gorszego :D
 
Jak możesz nam to robić. Ja żyję nadzieją że jeszcze tylko 2tyg i wrócę do świata żywych...a tu klops :-D :-D :-D

:))) sama już głupieje jak to się liczy:) i czy ten 14 tydzien, to 13+0 do 13+6 czy może 14+0 do 14+6. Także jak wiecie to dajcie znac:) sama już chciałabym buc w drugim trymestrze, a najlepiej w 3 :D
 
Ja robię najprostsza wersje :)
Jajka na twardo oczywiście 10 szt - starte na tarce o grubych oczkach
Zielona cebulka pęczek - drobno posiekana
Łyżka majonezu, 2-3 łyżki jogurtu naturalnego, czubata łyżeczka musztardy, sól i pieprz do smaku :) wymieszać ;p
 
reklama
Poniżej wrzucam fotki z poprzednich ciąż, wszystkie mniej więcej 3-4 tygodnie przed porodem.

Zobacz załącznik 918325 Zobacz załącznik 918326 Zobacz załącznik 918327
Wooooow naprawdę spore brzuszki miałaś. Ja w pierwszej przytylam 17 kg a w drugiej tylko 10 i teraz mam nadzieję że tez tylko tyle przytyje [emoji6]
Mnie czeka kupienie wszystkiego od a do z, zaczynając od ubranek i kosmetyków a kończąc na wózku i łóżeczku :o
Nie bardzo nawet mam się kogo radzić bo u mnie wśród koleżanek i znajomych dopiero się zaczyna czas bycia w ciąży i rodzenia dzieci, siostry żadnej tez nie mam :D
Dlatego masz nas. Zawsze służymy pomocą i radą [emoji6]
 
Do góry