reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Przy problemach z moczem można (a nawet trzeba) brac UROSEPT.
Ile u was kosztuja te pierwsze prenatalne bo mi gin powiedziala że od 400 zł :O. Także ja z nich rezygnuje. Jest w porzadku wszystko. Co wizytę mam USG wiec pójdę tylko na te środkowe.
Rezygnujesz z prenatalnych ? Nawet z samego usg ?
 
reklama
Po wizycie: krótkie usg, nic prawie nie widziałam...bo usg już przez brzuch, ale wg lekarza serducho bije i jest ok. Zdjęcie kiepskie więc nic Wam nie pokażę ;-)
Lekarz był takim samym gburem jak ostatnio. Za tydzień idę do innego lekarza, może uda mi się zmienić...bo nie chce być tak protekcjonalnie traktowana i z takim seksizmem :-\
Teraz zamiast się cieszyć do przeżywam to jak mnie potraktował :-\
A i jeszcze nie wiadomo co z moimi genetycznymi. Ostatnio było za szybko wg położnej na umowienie, a dzisiaj nagle uznała że terminów nie ma :-\ Wcale ta prywatna opieka medyczna nie jest taka cudna.
Też się o tym ciagle przekonuje, ze prywatna opieka nie zawsze jest idealna...
Walczyc trzeba o terminy niekiedy a lekarzy coraz to lepszych zatrudniaja...

Dobrze, ze z maluchem ok. Oby udalo sie zmienic lekarza!
 
11+5 pierwszy raz dziś wymiotowałam.
Na widok parówek w lodówce.
Teraz czuje bardzo słabo. Jestem cudowną matką. Moje dziecko je na drugie śniadanie pierniczki i ogląda Binga :D

Odkurzacz mi się popsuł. Nie mogę zwiększyć mu mocy ssania, automatycznie włączą się na środkowy poziom 3 i nie mogę go podkręcić. Dosyć długo glaskałam nim podłogę w domu.
Mam jeszcze jeden odkurzacz, super wypasiony z funkcją mycia, ale nie chciało mi się dzisiaj bawić w perfekcyjną panią domu.

Ehhh chyba sobie kupię jakąś podróbe roomby od chiczyka
 
11+5 pierwszy raz dziś wymiotowałam.
Na widok parówek w lodówce.
Teraz czuje bardzo słabo. Jestem cudowną matką. Moje dziecko je na drugie śniadanie pierniczki i ogląda Binga :D

Odkurzacz mi się popsuł. Nie mogę zwiększyć mu mocy ssania, automatycznie włączą się na środkowy poziom 3 i nie mogę go podkręcić. Dosyć długo glaskałam nim podłogę w domu.
Mam jeszcze jeden odkurzacz, super wypasiony z funkcją mycia, ale nie chciało mi się dzisiaj bawić w perfekcyjną panią domu.

Ehhh chyba sobie kupię jakąś podróbe roomby od chiczyka

Też czasami jestem taka dobra mama :)
Tyle, ze bajek moj nie oglada, sam nie chce nawet. Wiec u mnie wchodza wgre zabronione zabawki :) Troche pozniej sprzatania, ale jak juznie mam mocy to tak robie
 
Witam się i ja :)
Dodałam ty wszystkie dziewczyny żeby odpisać ale nie chcący kliknęłam cytaty i usunęłam :(
Trudno :)
Pianistka - kciuki zaciśnięte :)
Ja-ga - koniecznie zmień lekarza. To jakaś kpina. Jak płacisz za wizytę to wymagasz :) ja już się nauczyłam i nie odpuszczam :)

Dziewczyny i powiem tak :) po wczorajszej wizycie troszke się uspokoiłam wiedząc ze wszystko tam w porządku ale wystarczyło pójść spać ...
I się zaczęło ... myśli o prenatalnych ... i przyznam szczerze miałam bardzo ciężka noc. Oczywiście nie nakręcam się negatywnie ale jednak strach jest ogromny :(
 
@Pianistka1991 dzielna jesteś japrzy pierwszym łyku miała juz odruch wymiotny, a po ostatnim było mi słabo, niestety miałam to w pierwszej i trzeciej ciąży i oba razy były koszmarne


Czy ja wiem czy dzielna? Spodziewałam się gorszego smaku, a to było dla mnie coś w stylu przesłodzonej, słabej herbaty [emoji39] czy wody z cukrem - jak kto woli. To czekanie było gorsze bo tragicznie czuję sie "na głodzie"... wyniki po 15.00.
 
Witam się i ja :)
Dodałam ty wszystkie dziewczyny żeby odpisać ale nie chcący kliknęłam cytaty i usunęłam :(
Trudno :)
Pianistka - kciuki zaciśnięte :)
Ja-ga - koniecznie zmień lekarza. To jakaś kpina. Jak płacisz za wizytę to wymagasz :) ja już się nauczyłam i nie odpuszczam :)

Dziewczyny i powiem tak :) po wczorajszej wizycie troszke się uspokoiłam wiedząc ze wszystko tam w porządku ale wystarczyło pójść spać ...
I się zaczęło ... myśli o prenatalnych ... i przyznam szczerze miałam bardzo ciężka noc. Oczywiście nie nakręcam się negatywnie ale jednak strach jest ogromny :(
Będzie dobrze, strach ma wielkie oczy [emoji8] też źle spałam. Mąż mówi do mnie "podziwiam Cię, że tak często wstajesz w nocy do toalety, a później funkcjonujesz w ciągu dnia" ... ale czy ja mam w tym temacie jakielolwiek inne wyjście???? [emoji849][emoji849][emoji849]
 
reklama
Będzie dobrze, strach ma wielkie oczy [emoji8] też źle spałam. Mąż mówi do mnie "podziwiam Cię, że tak często wstajesz w nocy do toalety, a później funkcjonujesz w ciągu dnia" ... ale czy ja mam w tym temacie jakielolwiek inne wyjście???? [emoji849][emoji849][emoji849]
Hmm jak się nad tym zastanowić chwilkę to jakieś wyjście by się znalazło :p hahahaha
 
Do góry