reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

I to jest super postawa z tym rwf:))) ja dla mojego wymieniam teraz na model dla starszego dziecka( rwf, a jak:), a drugiej brzuszkowej pociesze zostawiamy be safe po młodym. Także wydatek będzie i tak taki sam, jakbym s ciąży nie była:)
Mam nadzieje, ze mój drugi dzidz tez będzie chustowy:) akurat tutaj tez po synu przejmę:()
Fajnie ze jestescie za rwf bo gdzie nie powiem to wszyscy mnie krytykuja, ze taki drogo fotelik go bez sensu
 
reklama
No więc update: położna przyjęła mnie w trybie pilnym, wszystko wygląda dobrze, to może być zwykle podrażnienie ale na wszelki wypadek jutro rano mam usg w szpitalu, żeby nie czekać do poniedziałku kiedy mam prenatalne. Ufff.. Opieka tutaj wcale jednak nie jest taka zła :)
A wyniki wszystkie mam super, chwaliły za żelazo!

Co do wyprawki, ja muszę kupić wszystko od zera, może coś dostanę od siostry i szwagierki, dlatego zaczynam już powoli przymierzać się do kupna wózka i po trochu ubranek :)

Dobra nowina:)))
 
Zdecydowanie dzisiaj odpoczywam! A jutro zobaczę co dalej.
Co do brzucha, to u mnie (168cm) już w pierwszej ciąży szybko brzuch wyszedł ale rósł tak gdzieś do 7mca i na koniec wcale nie był duży, mam nadzieję że i teraz tak będzie :)


Dobrze, że z synkiem w porzadku :) A teraz już odpoczywaj!

Ja korzystam i szukam wózków :D

Ja wzrost taki sam, i z brzuchem zupełnie na odwrót:) od 7 miesiąca wywaliło, ze hej:)
 
Hej. Ja po wizycie. Prawie 2 godzin czekania. Dzidziuś ok prawie 2cm. Z USG termin na 30.06. zamiast skracać to się wydłuża.
Przy TSH 3.5 dostałam eutyrox(+_+) aha i muszę krzywą cukrowa zrobić. Moja gin powiedziala mi ze są takie glukozy w płynie o smaku coli albo fanty. Może taką spróbuję.
Wstyd się przyznać ale juz mam pare kilo do przodu :':)':)':)'(

Nie przejmuj się:) chociaż warto trzymać się zdrowego, rozsądnego jedzenia:)
 
Fajnie ze jestescie za rwf bo gdzie nie powiem to wszyscy mnie krytykuja, ze taki drogo fotelik go bez sensu

No bo świadomości ludzie nie maja[emoji849]. Ja już przestałam edukować otoczenie, bo nawet moja rodzona siostra swoją prawie dwulatek przedtem posadziła i mi męża nakresca, ze kolejny fotelik tez powinnismy kupić przedtem, to dziecko będzie spokojnie jeździć. No prawie ja udusilam....... dlatego nie komentuje już innych. Ale głośno się wypowiem teraz, ze RWF to najlepsza inwestycja pod katem bezpieczeństwa dziecka, a która niedoedukowana niech wejdzie na fb 8gwiazdek i tam można już się przekonać czy warto, czy tez nie.
 
No bo świadomości ludzie nie maja[emoji849]. Ja już przestałam edukować otoczenie, bo nawet moja rodzona siostra swoją prawie dwulatek przedtem posadziła i mi męża nakresca, ze kolejny fotelik tez powinnismy kupić przedtem, to dziecko będzie spokojnie jeździć. No prawie ja udusilam....... dlatego nie komentuje już innych. Ale głośno się wypowiem teraz, ze RWF to najlepsza inwestycja pod katem bezpieczeństwa dziecka, a która niedoedukowana niech wejdzie na fb 8gwiazdek i tam można już się przekonać czy warto, czy tez nie.
Tez mam takie zdanie. Juz nikogo nie przekonuje, ze rwf to inwestycja nie chca to nie. U nas pada argument ze przeciez to tak niewygodnie sie przeklada z samochodu do samochodu. Oczywiscie powinnismy kupic taki z marketu dla dziadkow zeby mogli wnuka od czasu do czasu zabrac a nie, ze fotelik sie nie miesci.
Oczywsicie z nogami to tak niewygodnie...
W pracy ktos sie zapytał ile zapłaciłam za fotelik to uslyszalam ze powinnam dostac auto gratis
Eh nasluchalam sie tyle, ze juz nic nie gadam :)
 
Fajnie ze jestescie za rwf bo gdzie nie powiem to wszyscy mnie krytykuja, ze taki drogo fotelik go bez sensu
Przy pierwszym dziecku nie mialam takiej wiedzy, ale przy synu jak dowiedziałam się co to jest rwf i jak wygląda prawda o wszelkich atestach fotelikow przodem...no way...tylko rwf. Niestety po synie już nie mam rwf. Fotelika 0-13 też nie mam, dlatego myślę nad joie stages z isofixem 0-25kg (od 18kg można przekręcić na przód). Znajomym, którzy nie mają jeszcze fotelika dla niemowlaka też taką opcję polecam...wtedy wydatek za 1porządny fotelik wynosi tyle samo co za 0-13kg i 9-18kg (o zgrozo) przodem.
Będę polować na jakies promo w 8gwiazdek, ponoć już w ten piątek ma coś być...ale to trochę za szybko ;-)
 
Tez mam takie zdanie. Juz nikogo nie przekonuje, ze rwf to inwestycja nie chca to nie. U nas pada argument ze przeciez to tak niewygodnie sie przeklada z samochodu do samochodu. Oczywiscie powinnismy kupic taki z marketu dla dziadkow zeby mogli wnuka od czasu do czasu zabrac a nie, ze fotelik sie nie miesci.
Oczywsicie z nogami to tak niewygodnie...
W pracy ktos sie zapytał ile zapłaciłam za fotelik to uslyszalam ze powinnam dostac auto gratis
Eh nasluchalam sie tyle, ze juz nic nie gadam :)
Ja zawsze mówię ludziom, że mogę mieć dla dziecko Wszytsko używane i za grosze...ale fotelik tylko nowy i tylko rwf. Bo to jest kwestia życia mojego dziecko. I kwestia ta nie podlega żadnej dyskusji.
 
reklama
Do góry