reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Hej! :) co do wyprawki to zamierzam od stycznia/lutego kompletować. A ja nareszcie powiedziałam w pracy o ciąży! Od razu kamień z serca :D tylko dziwnie było mi mówić jak nie czuje się ciążowo :(
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Powiedzcie mi .. czy Wy już coś kupujecie do wyprawki? Jakieś butelki, smoczki, itp? :)

A muszę Wam powiedzieć, że wczoraj udało mi się złapać tętno dzidziola za pomocą detektora :)
Zapiernicza jak pociąg :D
Miód na uszy, a i jaki spokój ... :)
Ja jeszcze nic nie kupuje, wydaje mi się, że to jeszcze za wcześnie... Gdzieś koło 25-30 tygodnia zamierzam.
 
No więc update: położna przyjęła mnie w trybie pilnym, wszystko wygląda dobrze, to może być zwykle podrażnienie ale na wszelki wypadek jutro rano mam usg w szpitalu, żeby nie czekać do poniedziałku kiedy mam prenatalne. Ufff.. Opieka tutaj wcale jednak nie jest taka zła :)
A wyniki wszystkie mam super, chwaliły za żelazo!

Co do wyprawki, ja muszę kupić wszystko od zera, może coś dostanę od siostry i szwagierki, dlatego zaczynam już powoli przymierzać się do kupna wózka i po trochu ubranek :)
To jutro już całkiem będzie po strachu :) trzymam kciuki
 
No więc update: położna przyjęła mnie w trybie pilnym, wszystko wygląda dobrze, to może być zwykle podrażnienie ale na wszelki wypadek jutro rano mam usg w szpitalu, żeby nie czekać do poniedziałku kiedy mam prenatalne. Ufff.. Opieka tutaj wcale jednak nie jest taka zła :)
A wyniki wszystkie mam super, chwaliły za żelazo!

Co do wyprawki, ja muszę kupić wszystko od zera, może coś dostanę od siostry i szwagierki, dlatego zaczynam już powoli przymierzać się do kupna wózka i po trochu ubranek :)
świetna wiadomość:) mozesz odetchnąć- a my razem z Toba :):*
 
Ft3 i ft4 mam w normie tylko tsh bardzo zawyżone. Ale dzisiaj mam wizyte więc pewnie podniesie mi dawke i bedzie ok. W poprzednich ciazach dochodziłam do dawki 150 i bylo wszystko w normie a po porodzie wracałam do stałej dawki 100/125
A jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy to od razu przeszlam na ta wyzsza dawke 125
Napewno po większej dawce się unormuje, mnie też czeka jeszcze większą dawka, bo od ostatniej mało stadlo. A łykam już 150
 
No kamień z serca, że jednak zajmują się tu po ludzku nawet wczesną ciążą :)
Mam nadzieję na dobre wieści jutro! Dziś odpoczywam.
Super wiadomość :)
Uspokoiłas nas wszystkie :)
Dziewczyny witam się prawie w południe :)
Paskudna pogoda :( jesień zle na mnie wpływa :( brał słońca jeszcze bardziej pogarsza samopoczucie :(
A do 16:45 zniosę chyba jajko :p
 
reklama
Mam skromne 163 cm także pewnie i tak w pewnym momencie będę kuleczką [emoji1] i przy mężu, który mierzy 192 cm będę wyglądać jeszcze ciekawiej [emoji28]
O widze to masz wzrost jak ja i mój mąż tez jest dużo wyższy. U nas dzielnie moj mąż mi wturuje z brzuszkiem,tylko ja po porodzie juz go nie mam a mu zawsze zostaje parę kilo w plusie [emoji1787]
 
Do góry