reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Nie brałam leków, tylko prysznic i byliśmy na tym spacerze. Skurcze jak bóle miesiączkowe dalej były co kilka minut wraz z twardnieniem brzucha. Teraz weszliśmy do domu i mam wrażenie że ucichlo... Jak się znowu coś zadzieje to pojedziemy z mężem na IP sprawdzić co jest grane bo na poród mimo wszystko mi to nie wygląda . Najwyżej nas odeślą. Będę dawać znać na bieżąco gdy coś się zmieni Dziewczyny
 
reklama
Słuchajcie wygląda to tak jak na zdjęciu. Z tym że te skurcze nie przybierają na sile...chyba jeszcze to są te przepowiadające. Powinny przecież być coraz bardziej bolesne.
Pewnie rodzisz ;) trzymamy kciuki ;)


Edit; wlasnie pisalam ze rodzisz ;)


Powiem wam ze jestem zawiedziona wizyta...ogolnie moj gin nalezy do tych ktorzy nie widza potrzeby gmerania tam na dole ale myslalam ze dzis zajrzy...a tam nic..wiem ze synek ma 3100g i 20 mam sie zglosic na ktg i badanie na fotelu...
 
Ostatnia edycja:
Nie brałam leków, tylko prysznic i byliśmy na tym spacerze. Skurcze jak bóle miesiączkowe dalej były co kilka minut wraz z twardnieniem brzucha. Teraz weszliśmy do domu i mam wrażenie że ucichlo... Jak się znowu coś zadzieje to pojedziemy z mężem na IP sprawdzić co jest grane bo na poród mimo wszystko mi to nie wygląda . Najwyżej nas odeślą. Będę dawać znać na bieżąco gdy coś się zmieni Dziewczyny
Ja, podobnie jak Grabcia, myślałam, że akcja leci wartko do przodu :) Ale nie ma co mówić hop, czekamy na dalszy rozwój sytuacji :)
 
@Grabcia123 wierzę że jesteś zawiedziona. To normalne, że chcesz wiedzieć czy na dole jest jakiś postęp. Sama tak mam ale moja lekarka wszystko sprawdza. Szkoda że nie zajrzał no co za gość... No cóż to czekamy dalej razem ;)
Ja po takich "przepowiadaczach", kawału czopa i plamieniu jestem wręcz pewna że dalej szyja poszła. Z tym że ja kolejna wizyta dopiero 25 więc dwa trzy dni przed terminem :D jest szansa że nie dotrę tam ;)
 
@Grabcia123 wierzę że jesteś zawiedziona. To normalne, że chcesz wiedzieć czy na dole jest jakiś postęp. Sama tak mam ale moja lekarka wszystko sprawdza. Szkoda że nie zajrzał no co za gość... No cóż to czekamy dalej razem ;)
Ja po takich "przepowiadaczach", kawału czopa i plamieniu jestem wręcz pewna że dalej szyja poszła. Z tym że ja kolejna wizyta dopiero 25 więc dwa trzy dni przed terminem :D jest szansa że nie dotrę tam ;)
Ja ogólnie od wczoraj mocniej czuje podbrzusze i czuje spiecia około 14 mialam dosc reguralne skurcze ale bylo ich około 7 i spokoj...
Ogólnie myslicie ze czeste chwilowe bole podbrzusza moga cos zwiastowac?
Mysle ze Ty wcześniej utulisz maluszka ;)
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie oczekujące dziewczyny. Późno znalazłam to forum lecz postanowiłam napisać bo widzę że wszystkie już podobnie wyczekują tylko pierwszych prawdziwych skurczy. Sama mam termin na 17 czerwca i oprócz odejscia czopu dwa dni temu nie dzieje się kompletnie nic. Tracę powoli nadzieję że urodzę małą w najbliższych dniach.
 
@Grabcia123 no to widzisz mamy podobnie z tymi skurczami. Czyli dzieje się u Ciebie też na pewno ! Z tymże żadna z nas nie wie, kiedy wybije ta godzina zero... No chyba że, nie daj Boże, wywołanie czego żadnej z nas nie życzę.
 
reklama
Witaj ;) to zyczymy Tobie tego co sobie ;) oby jak najszybciej ruszylo
Witam wszystkie oczekujące dziewczyny. Późno znalazłam to forum lecz postanowiłam napisać bo widzę że wszystkie już podobnie wyczekują tylko pierwszych prawdziwych skurczy. Sama mam termin na 17 czerwca i oprócz odejscia czopu dwa dni temu nie dzieje się kompletnie nic. Tracę powoli nadzieję że urodzę małą w najbliższych dniach.
 
Do góry