reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Nie ważyli, miałam tylko ktg, więc niestety nie wiem. Ja mam spotkania z położną, a jeśli ona ma wątpliwości to wysyła dalej do szpitala i tam robią usg czy inne badania. Na szczęście wszystko jest dobrze :)
 
reklama
Chodzę do przychodni. Jedyne czego słucham to tętna dziecka :) polozna dotyka brzuch i wie gdzie głową, gdzie nogi dziecka. Więc z tego co wiem, to jest obrócone główka w dół :)
 
Ja właśnie zaczęłam trochę przeglądać już strony żeby żeby zabrać się do wyprawki, bo przecież nadal mam tylko jedno ubranko :-D I mam pytanie chcemy kupić wózek ale 2 w 1 tzn. gondola i fotelik, nie spacerówka... możecie coś polecić??
mi się wydaje, że samą gondolę to można w bebetto
 
u nas święta mega leniwe i mega dużo jedzenia, jak zawsze. Ja na szczęście zbyt wiele w siebie nie zmieszczę. Myślałam, że w ciąży będę się opychać do syta, a tu parę kęsów i mam dość. Dobrze, że u Was wszystko ok. Dzisiaj korzystam z pogody i piorę ciuszki, kocyki, szybko schcnie na tym wiaterku. Miłego dnia.
 
u nas święta mega leniwe i mega dużo jedzenia, jak zawsze. Ja na szczęście zbyt wiele w siebie nie zmieszczę. Myślałam, że w ciąży będę się opychać do syta, a tu parę kęsów i mam dość. Dobrze, że u Was wszystko ok. Dzisiaj korzystam z pogody i piorę ciuszki, kocyki, szybko schcnie na tym wiaterku. Miłego dnia.

Ja też za dużo jedzenia nie zmieszczę, a wszyscy ciagle we mnie próbują wpychać ... brr [emoji39] Przypomniałaś mi o praniu... chyba wezme się za to po majowce
 
My dziś po wizycie wszystko w porządku. Jutro zaczynamy 32tc.Mała nie pcha się jeszcze na świat, nie napiera główką . Szyjka po kontroli super - aspargin daje radę , łożysko i wody git. Mamy już 1800g Kobietki ;) ja +3kg. Także ciążujemy sobie dalej ;)
Dentysta zaleczył wczoraj zęba i czekam na kanałówkę po porodzie :D
 
u nas święta mega leniwe i mega dużo jedzenia, jak zawsze. Ja na szczęście zbyt wiele w siebie nie zmieszczę. Myślałam, że w ciąży będę się opychać do syta, a tu parę kęsów i mam dość. Dobrze, że u Was wszystko ok. Dzisiaj korzystam z pogody i piorę ciuszki, kocyki, szybko schcnie na tym wiaterku. Miłego dnia.
Mam to samo z jedzeniem. Też myślałam, że nie wiadomo ile będę jeść, a tu niespodzianka. Ledwo wrzucę w siebie te ilości, które jadłam przed ciążą.
U mnie już wszystko poprane i poprasowane czeka na maluszka :)
 
No właśnie Dziewczyny, macie już wszystko przygotowane? Ja w maju będę wyciągać z piwnicy wszystkie laktatory, stelaż do wanienki, bujaczek itd. Wszystko do mycia, wyparzania. No i zostanie kupno ciuszków dziewczecych bo mam tylko trochę unisexow po synku no i łóżeczko. Chociaż... Teraz jak pomyślę to pewnie jakieś minky trzeba będzie kupić tak jak synkowi, pieluchy bambusowe, kosmetyki itd. że chyba zrobię jednak małą listę wyprawkową i w maju się za nią zabiorę :D
 
reklama
No właśnie Dziewczyny, macie już wszystko przygotowane? Ja w maju będę wyciągać z piwnicy wszystkie laktatory, stelaż do wanienki, bujaczek itd. Wszystko do mycia, wyparzania. No i zostanie kupno ciuszków dziewczecych bo mam tylko trochę unisexow po synku no i łóżeczko. Chociaż... Teraz jak pomyślę to pewnie jakieś minky trzeba będzie kupić tak jak synkowi, pieluchy bambusowe, kosmetyki itd. że chyba zrobię jednak małą listę wyprawkową i w maju się za nią zabiorę :D
Ja gdzies w polowie maja bede prac i prasowac a koncem maja początkiem czerwca rozloze łóżeczko i reszte
 
Do góry