reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

No niby tak [emoji16]ale pewnie jeszcze odezwą się miliony ukrytych fanek i będą nas hejtować[emoji23][emoji23]a tak to by był spokój [emoji3] ale jak chcecie :D ja pójdę tam gdzie wy [emoji41]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
A tak wogolr dopiero wstalam:) dobrze ze jestes Martynka nie bede moze sama:) a czemu cc?? Ja jutro wizytuje ale nie nakrecam sie bo pewnie bez zmian bo sama nic nie odczuwam. Mala w nocy zachowywala sie jak wiertarka udarowala tak probowala wbic sie w pecherz:(

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Kropka mój też! Jak leże na boku czuję jak się we mnie wgniata! Jak na plecach wchodzi w pęcherz! Jak stoję albo siedzę to czuję jakby mi coś w środku rozrywał! Mam już dość! I czop dzisiaj znowu odlazł!
 
Veronika to może już na Ciebie czas [emoji16] mi chyba nie odszedl jeszcze czop w ostatnia sobotę wydawało mi się ze trochę czegoś odpadło ale to pewnie schizy tylko [emoji23][emoji41]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Veronika_k ciesz sie z czopa bo daje to jakis efekt chociaz:) ale dalej wierze ze moze sie nic.nie dziac I po prostu dostane te wlasciwe skurcze jako pierwzze pojade I slicznie.urodze! Podobno nastawienie do porodu polowa sukcesu hehe

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj dziewczyny kazda z Nas jest w tym samym stanie powinnysmy sie wspierac,a nie jakies ciagle wywody... :) Prawda jest taka,ze i tak dziewczyny przeszlyby na zamkniety watek by dodawac w swoim gronie zdjecia maluszkow:) Ja tez tylko czytalam forum ,i nie ukrywam,ze jestem baaardzo ciekawa rozwiazania u nich:)

Zajaczku, Malinowa,an92,emka jak bedziecie mogly to dajcie znac czy juz jestescie po:D no i reszta dziewczyn

Pozdrawiam! WSZYSTKIE MAMY BEZ WYJATKOW:)
 
A niby czemu? My też czerwcowe mamy! A jak się komuś coś nie podoba to niech spada!

TO JEST BEZCZELNE Z WASZEJ STRONY. TYLKO TYLE!!!!

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
Veronika_k ciesz sie z czopa bo daje to jakis efekt chociaz:) ale dalej wierze ze moze sie nic.nie dziac I po prostu dostane te wlasciwe skurcze jako pierwzze pojade I slicznie.urodze! Podobno nastawienie do porodu polowa sukcesu hehe

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

No wiem,ze odejście czopa to w sumie nic takiego! Ale mi odchodzi od kilku dni! Zaczęło się od małej ilośći a po kilku dniach 2 razy wielka ilość a dziś to cała wkładka
 
Wlasnie jakby mi odchodzil to.cieszylam sie bo COS SIE DZIEJE a tal to czeka sie czeka I nic I chocosz wiem ze jeszcze 12 dni to przeciez duzo ale tak skrycie pragne zeby cos sie zadzialo ale niecierpliwa chyba kazda bez wyjatku:)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wlasnie jakby mi odchodzil to.cieszylam sie bo COS SIE DZIEJE a tal to czeka sie czeka I nic I chocosz wiem ze jeszcze 12 dni to przeciez duzo ale tak skrycie pragne zeby cos sie zadzialo ale niecierpliwa chyba kazda bez wyjatku:)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Powiem Ci,że jestem 3 raz w ciąży i dopiero teraz dowiedziałam się,że jest takie coś jak czop śluzowy! Aż wstyd! Ale w poprzednich nawet nie zauważyłam i nie wiem jak i kiedy odszedł! No mówią,że czop może odejść krótko przed odejściem wód,pare godzin przed porodem,dni albo tygodni! Mi już pare dni odchodzi ale nie nakręcam się bo nie wiem czy już cały wylazł
 
Do góry