reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja za usg blizniacze u specjalisty od usg, ktory jest takze genetykiem zaplacilam 540zl.



a co on ci powiedział odnośnie połówkowego?

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
tak was czytam i nie dowierzam , w Irlandii jak do tej pory miałam tylko jedno badanie krwi i była to morfologia , hiv , różyczka ,cukier i grupa krwi .Badali mi jeszcze mocz a wiecie jak za pomocą paska tego co się barwi , przy mnie lekarka sprawdzała .Nie miałam połowy badań o których mówicie nawet toksoplazmozy .Nie wiem dlaczego jest taka różnica w prowadzeniu ciąży Polska a Irlandia
 
U tego samego bylysmy :) ze wszystko na chwile obecna jest ok, na swoim miejscu. Niestety podczas skurczu mialam dwa skurcze wiec trzeba bylo poczekac. Po badanii powiedzial, ze ryzyko jest bardzo niskie i pappy nie musze robic.



wiem dlatego pytam. ale czy mówił coś do ciebie na temat usg połówkowego? Bo do mnie powiedział że jeśli bardzo chce to ok, ale on nie widzi potrzeby. No i miałam nie robic. ale tak mnie wczoraj dziewczyny nastraszyły że się jednak umówiłam, ale niestety nie do niego bo juz nie miał terminów jak dzisiaj dzwonił do niego M.

w57vyx8dubspq12k.png
 
tak was czytam i nie dowierzam , w Irlandii jak do tej pory miałam tylko jedno badanie krwi i była to morfologia , hiv , różyczka ,cukier i grupa krwi .Badali mi jeszcze mocz a wiecie jak za pomocą paska tego co się barwi , przy mnie lekarka sprawdzała .Nie miałam połowy badań o których mówicie nawet toksoplazmozy .Nie wiem dlaczego jest taka różnica w prowadzeniu ciąży Polska a Irlandia
Cymera bo to głąby są jak mój lekarz prowadzący dowiedział się na wizycie że biorę Clexane to był w szoku i stwierdził że w Irlandii tego nie pochwalają Powiedziałam GP o niedoczynności tarczycy to pobrała mi krew a na list od endo że szpitala(bo innego nie ma) czekam od 10 listopada gdyby nie polski ginekolog to pewnie już bym nie była w tej ciąży

2nn33e3k5z1n9x89.png
 
Wszystkie badania jakie miałam robiłam w Polsce prenatalne też jeszcze na połówkowe przylecę a potem to nie wiem pewnie na ostatni gwizdek ok.26-28tydzien nie pamiętam do kiedy można latać

2nn33e3k5z1n9x89.png
 
reklama
wiem dlatego pytam. ale czy mówił coś do ciebie na temat usg połówkowego? Bo do mnie powiedział że jeśli bardzo chce to ok, ale on nie widzi potrzeby. No i miałam nie robic. ale tak mnie wczoraj dziewczyny nastraszyły że się jednak umówiłam, ale niestety nie do niego bo juz nie miał terminów jak dzisiaj dzwonił do niego M.

w57vyx8dubspq12k.png
Mnie mowil i mam umowione na 26.01 na 14:00. Chocia dziwie sie, bo on jest za badaniami. Zadzwon i sie umow.



 
Do góry