reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Normalnie czuję się jakbym miała być przeziębiona albo jakiś wirus dostać bo mi cały dzień jakoś w brzuchu jeździ
Całe popołudnie przeleżałam i się chyba nawet kimłam,za to jak sie obudziłam gorąco mi był jak cholera! A najlepsze,że wcale nie jest gorąco na dworze!
Słyszała któraś o takich symptomach zbliżającego się porodu?
Symptomy to biegunka lub wymioty. Ja mam tak już od dawna że jak za długo siedzę to mam straszne kłucie w jelitach. To pewnie gazy ale boli i kłuje jakby mi miało brzuch rozsadzić. Tak mam jak za długo siedzę avdzisiaj przed kompem siedziałam kilka godzin.
 
reklama
Symptomy to biegunka lub wymioty. Ja mam tak już od dawna że jak za długo siedzę to mam straszne kłucie w jelitach. To pewnie gazy ale boli i kłuje jakby mi miało brzuch rozsadzić. Tak mam jak za długo siedzę avdzisiaj przed kompem siedziałam kilka godzin.


No nie zawsze! Ja z młodą wymiotywałam a z młodym to nawet nie była biegunka tylko luźne stolce. Dziś w sumie też tak mam. Biegunka to to nie jest ale luźniejsze!
 
Ja mam mamas&papas pixo czerwony :)
A łóżeczko takie
1496933137-aaaaaa.jpeg

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ale jestem marudna ten ostatni miesiąc, wkurza mnie nawet ze mój mąż mruga oczami :p mam dni że zjem jak ptaszek albo wręcz odwrotnie że od lodówki bym nie obchodziła a potem się dziwię skąd te 12 kg :p znajomi organizują spływ kajakowy, pojechałybyscie na moim miejscu czy raczej byście sobie odpuściły?
 
Milena jeśli czujesz się dobrze to myśle ze możesz jechać :D ja co tydzień z tz gdzieś sobie jeździmy ostatnio po klifach chodziliśmy :p


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Pewnie my też z dzieciakami co weekend gdzieś ruszamy! A to do parków zoologicznych a to do lasu gdzie trzeba kilometry robić! Mówią,że ruch to najlepszy wywoływacz!
 
Normalnie czuję się jakbym miała być przeziębiona albo jakiś wirus dostać bo mi cały dzień jakoś w brzuchu jeździ
Całe popołudnie przeleżałam i się chyba nawet kimłam,za to jak sie obudziłam gorąco mi był jak cholera! A najlepsze,że wcale nie jest gorąco na dworze!
Słyszała któraś o takich symptomach zbliżającego się porodu?
Podobno przed porodem można czuć się jak chora,przeziębiona. A w brzuchu może jeździć bo może Ci się organizm do oczyszczania przygotowuje ;)
 
Podobno przed porodem można czuć się jak chora,przeziębiona. A w brzuchu może jeździć bo może Ci się organizm do oczyszczania przygotowuje ;)


Też to słyszałam ale powiem szczerze,że się nie nakręcam bo znając życie nic się nie ruszy! Więc,że taki zjebany dzień mam dopiero wzięłam się za gotowanie zupki(będzie na jutro już)! Młody ogarnia pokój,zaraz kolacyjka i spanko
 
reklama
Do góry