reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
ja pracuję w branży handlowej fakt że nie ubrania tylko kosmetyki i chemia ale jak coś to służę pomocą

a tym czasem zbieram się bo mój J zaraz wróci z pracy i po 18-tej jedziemy do Lublina
jeszcze tu wpadnę
 
Ostatnia edycja:
Efta22 tez mam wrażenie ze mi się zmniejszył brzuch ale nie wiem czy ja to tak widzę czy tak jest [emoji33]
Pokaże wam potem moje łóżeczko jak wrócę z miasta [emoji16] narazie poszukuje kibelka [emoji33][emoji33][emoji23][emoji23]

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No nie wierze ...
1496928752-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny masakra!! Brzuch boli jak na okres i na dodatek się hujowo czuję ☹️ Kurde jak boli przed okresem to wiesz,że go zaraz dostaniesz a tu czekasz i czekasz i cierpisz
 
Normalnie czuję się jakbym miała być przeziębiona albo jakiś wirus dostać bo mi cały dzień jakoś w brzuchu jeździ
Całe popołudnie przeleżałam i się chyba nawet kimłam,za to jak sie obudziłam gorąco mi był jak cholera! A najlepsze,że wcale nie jest gorąco na dworze!
Słyszała któraś o takich symptomach zbliżającego się porodu?
 
wiesz co w 5-10-15 założyłam kartę i kupowałam przez internet z wyprzedaży ale spoko rzeczy i super jakość. Teraz może mają mniej na wyprzedaży ale warto tam wpadać i taniej niż w smyku.
my to już w zimie po usg jak dowiedzieliśmy się że będzie dziewczynka to trafiliśmy kombinezon ze 129 zł przeceniony na 29zł.
Widzisz u nas za jakiś czas chyba będziemy planować drugie i dlatego ja tak chcę mało pchać się w różowy kolor. coś tam różowego mam ale jak drugi będzie chłopak to już kolory zielony, niebieski no ale nie różowy.
a ten ostatni szary masz pewnie do wózka ?
ja do wózka jeszcze nic nie kupiłam nie mogę się zdecydować a wózek mam w środku beżowy niby wszytko pasuje ale ja nie chcę różowego.
ten w gwiazdki to uniwersalny :) w słoniki mam na dole w salonie w kołysce , ten szaro bialy z minky do wózka :) wozek mamy w kolorze mięty :)
 

Załączniki

  • 18492805_1048187371948871_359508267_n.jpg
    18492805_1048187371948871_359508267_n.jpg
    90,2 KB · Wyświetleń: 142
Fajny kolor taki typowo dla niemowląt. Niestety ale mój mąż wysmarowałby taki biały spód w samochodzie. My mamy wózek x Lander move kolor Grey Stone.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry