reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Nie nadążam za Wami dziewczyny :) Nie ma mnie tu dwa dni i już zaległości na 10 stron :) Fajnie że forum kwitnie :)

Witaj Joanka :)

Paulina T ustaliłam termin prenatalnych na przyszły poniedziałek czyli 14.12 bo już do końca tygodnia nie było miejsca ... nie wiem czy trochę nie za wcześnie ale skoro lekarz tak mi napisał że między 14-18 grudnia to chyba będzie ok :)
Ponoć jak nie ma wskazań ( czyli ponad 35 lat lub jakieś nieprawidłowości dzidzi ) to prenatalne są płatne zawsze nieważne czy idziesz od lekarza prywatnego czy NFZ ... Ja nie płacę w sumie po znajomości mimo tego że wszystko ok pani doktor wpisała mi "bradykardia serca płodu" - jest nieprawidłowość czyli za darmo a ponoć ta na prawdę nic się nie dzieje :-)

Czy na prenatalnych można poprosić o płytkę z filmikiem czy zdjęcia i trzeba za to dodatkowo płacić ? Jak to jest ?

Ja tydzień temu byłam na Andrzejkach i pobawiłam się super mimo wszystko i nawet potańczyłam z nogi na nogę trochę:) Na Sylwestra idziemy na domówkę i też mnie to strasznie cieszy :) Miało być Zakopane ale nie wyszło ;)
 
reklama
Ja używam palmers cocoa butter na razie to szczególnie na piersi bo w poprzedniej ciąży na piersiach mi wyszły szybko rozstępy a niczym nie smarowałam. Brzuszka jeszcze tak nie smaruję czasami resztki co zostają na rece wcieram w brzuch i słyszałam pozytywne opinie o tej firmie.
 
Kaana, ja jeszcze niczym, ale mam bio oil.
ESTYL.pl - Innowacyjna i kompleksowa pielęgnacja skóry 60ml
Poprzednio długo nie miałam rozstępów, na koniec wywaliło :zawstydzona/y: a stosowałam różne specyfiki. Trudno powiedzieć w tej sytuacji o ich skuteczności ;-)

W kwestii Sylwestra- u nas jest impreza, uznaliśmy to za dość dobre rozwiązanie dla mnie i psa- a mała u babci śpi. Choć też nie wiem, jak ja wysiedzę- najwyżej po północy się pożegnam i zlegnę w sypialni- to plus lokalu.

Co do jedzenia, u mnie nadal średnio, choć nie powiem, jakiś postęp jest, mniej mdli i więcej jem.
 
Na 8:00 a Ty ? :) Tylko Ty jesteś w sumie tydzień później bo masz dziś 11 i 4 dni a ja 10 i 6 . Będziesz chciała płytkę ?
Ja też jeszcze niczym się nie smaruję ... Muszę poszukać czegoś dobrego :)
 
Kasia; Ech ja na 16.30, a wiesz, że muszę przedzwonić do lekarza i się zapytać jak to będzie wyglądać i jakie mam opcję ;).
A co do smarowania ja "szorują/masuję" się gąbką antycellulitową, bardzo ostrą. Za namową mojej mamy. Chociaż taki masaż brzucha nie jest wskazany przy ciąży zagrożonej.
 
reklama
Do góry