reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Dziewczyny pamiętacie takie witaminy dla dzieci jak wibovit i visolvit? Takie w saszetkach do rozrabiania z wodą.
Mogę je zjeść w ciąży? Jak byłam mała pożerałam to z opakowania.. I teraz chciałabym zrobić to samo :zawstydzona/y:
 
reklama
Cześć, co tu tak cicho od rana?
Wyspałam się względnie i ból głowy póki co poza mną, uff.

Mry, tak, tak, wiem- niemożliwe ruchy w tym tygodniu. Dlatego się nie odzywam nawet, ale powiem cichutko, że mam to samo, identyczne wrażenie ;-)

Ritnes, Ty masz dziś wizytę?

Jak tam samopoczucie dzisiejsze, Mamusie?
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry dziewczyny, ja nadal walcze z przeziebieniem. Wlasnie siedze u lekarze rodzinnego. Pozatym objawow beak, co mnie zaczyna martwic:(
Pozdrawiam was cieplo
 
Hej dziewczyny :) Pogoda znowu pod psem po prostu :-( Kulkaa - dzisiaj mam wizytę w okolicach 17. Znając szczęście pewnie będzie godzinny poślizg :(, co niestety u mojego lekarza jest normą. No ale co zrobić, ważne że to już dziś. Boję się bardzo, kurcze wyniki z krwi wyszły mi dobrze, ale z osadu moczu fatalnie :( Tak się boję dziewczyny, że żołądek na drugą stronę mi się przewraca. Trzymajcie proszę kciuki za mnie.
 
Ritnes &&& mocno zaciśnięte.

Mry też mam nadzieję, ze więcej mi się to nie powtórzy choć to już drugi raz.

A ja dzisiaj czuję się bardzo dobrze, mam jakby dużo więcej siły niż zwykle, jestem wyspana i nic mi nie dolega. Aż dziwne...
 
Cześć Dziewczyny,
Ja właśnie odebrałam wyniki badań, szału nie ma, ale tragedii też nie :)
Zobaczymy co powie lekarz w czwartek.

PaulinaT ja też mam dziś jakiś przypływ energii, zupę zmajstrowałam, teraz muffiny robię :) (przez ostatni tydz nie miałam siły i weny się do garnków zbliżyć). Mam nadzieję, że tak się utrzyma.

Trzymajcie się ciepło w tą burą pogodę
 
reklama
Franca ja to chyba zaraz na big zakupy pojadę trzeba korzystać z energii:)

Dziewczyny a wiecie co ja mam mleko w piersiach... po naciśnięciu brodawek mi leci...

Ale to przecież za wcześnie?? !!

Może to jeszcze po ostatniej ciazy... dzwonić do lekarza czy się nie denerwować? ?
 
Do góry