reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Cze dziewczyny czy moge do Was dolaczyc? Czytam Was od jakiegos czasu i balam sie ujawnic ze wzgledu na historie moich poronien. To moja 7 ciaza i mam tylko i az 1 dziecko... teraz w brzuszku 2 mam nadzieje ze sie urodzi. W lipcu stracilismy bliznieta w 10tyg. Teraz od poczatku lezalam bo mialam krwiaka i problemy z kregoslupem. Dostalam pozwolenie na spacery po domu ☺ coz za wolnocs! Moja rodzina okrzyknela nas nieodpowiedzialnymi hipisami ktorzy w tym wieku powinni wiedziec jak sie zabezpieczac! Stwierdzili ze ja po ciazy wyladuje na wozku a maz przez to dostanie raka... no lapy mi opadly. Mam trudna ciaze jestem na lekach zastrzykach z heparyny i aspirynie kazdego dnia. Mam za gesta krew niedobor antytrombiny III. Ech zycie jest trudne ale nie poddaje sie. Ja mam 35 lat maz 41. Mieszkamy w UK sami bez pomocy. Jak lezalam maz sie zajmowal domem a moj prawie 3latek siedzial ze mna i mi pomagal... masakra.
 
Muffy Witaj. Wszystkie będziemy mocno trzymać kciuki za ciebie i Twoje dzieciątko. Mam nadzieję że tym razem Wam się uda i będziesz czerwcowa mamusia. :)
 
Kaana ja na sniadanie jem jogurt z lyzka musli i mandarynka.
Ja dzis gotowalam 2 godziny golabki w sosie pomidorowym .. i one mi wcale nie smakuja :-/.. Pomidory wogole mi nie wchodza. Dzis kompletny brak apetytu.

Czesc Muffy! Ja tez trzymam kciuki zeby tym razem wszystko sie udalo!
 
Muffy o kurczę współczuję. Trzymam kciuki aby już wszystko było dobrze

A mnie rodzina do szału doprowadza gadaniem o dziewczynce. Żeby mi tylko gin sprawdziła to na wizycie bo mnie szlak trafi.
U Was też tak jest
 
Mi w pierwszej ciąży wszyscy życzyli dziewczynki. Szał mnie brał bo ja do brzucha mówiłam Szymek ;) no i mam dziewczynkę. A teraz mówią no teraz chłopak do pary ale jak będą dwie dziewczynki też będzie fajnie. Mój chce teraz syna. Mi serio już obojętne.
 
reklama
Właśnie jak dziewczynki to super a chłopaki to jakieś złe czy jak :what:
Mi w 1 życzyli dziewczynki bo u mnie dość dużo chłopaków w rodzinie. Na wieść o chłopcu reakcja taka sobie. Teraz to chyba będzie jakaś tragedia jak drugi syn będzie :mad:
 
Do góry