reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cykle po ciąży biochemicznej

Somememories

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2019
Postów
48
Czesc kobietki,
wracam do was z pytaniemnczy jest to normalne aby po ciazy biochemicznej byly nieregularne cykle,przed ciaza wszystko chodzilo jak w zegarku i cykl trwal rowne 28 dni, przy wyliczeniach 3 dni temu powinnam dostac miesiaczki, a nic na to nie wskazuje, za to chodze ciagle zmeczona i mam prawie takie same objawy co w przypadku ostatniej ciazy,aczkolwiek robilam test wczoraj i ni wynik byl negatywny,dodam ze mam klucia w okolicach jajnikow raz w lewej stronie raz w prawej. Ostatnia miesiaczke mialam 17.11, myslicie ze powtorzenie testu jutro, by cos dalo czy moze poczekac jeszcze 4 dni ?
 
reklama
Rozwiązanie
Rozmawiałam na ten temat z lekarzem, powiedział że niektóre organizmy od razu się uregulują a niektóre nawet do 3-4 miesięcy muszą czekać. Także poczekaj jeszcze jeden cykl i zobaczysz że wróci wszystko do normy
Czesc kobietki,
wracam do was z pytaniemnczy jest to normalne aby po ciazy biochemicznej byly nieregularne cykle,przed ciaza wszystko chodzilo jak w zegarku i cykl trwal rowne 28 dni, przy wyliczeniach 3 dni temu powinnam dostac miesiaczki, a nic na to nie wskazuje, za to chodze ciagle zmeczona i mam prawie takie same objawy co w przypadku ostatniej ciazy,aczkolwiek robilam test wczoraj i ni wynik byl negatywny,dodam ze mam klucia w okolicach jajnikow raz w lewej stronie raz w prawej. Ostatnia miesiaczke mialam 17.11, myslicie ze powtorzenie testu jutro, by cos dalo czy moze poczekac jeszcze 4 dni ?
Ja po ciazy biochemicznej zaszlam praktycznie odrazu....wiec juz miesiączki nie mialam....jezeli sie staracie caly czas...poczekaj te kilka dni i zeob bete najlepiej
 
Ja po ciazy biochemicznej zaszlam praktycznie odrazu....wiec juz miesiączki nie mialam....jezeli sie staracie caly czas...poczekaj te kilka dni i zeob bete najlepiej
wlasnie chodzi o to ze na razie przestalismy sie starac i tak sie zastanawialam bo slyszalam ze po biochemi okres normalnie powinien byc regularny etc a poronilam ok.3 miesiecy temu
 
reklama
U mnie pierwsza miesiączka po ciąży biochemicznej byłą rozjechana, w tym cyklu (drugi okres za mną) zaczyna się powoli regulować wszystko
u mnie tak samo dzisiaj dostalam @ aczkolwiek cykl w porownaniu do tego przed ciaza strasznie mi sie zmienil nie wiem czy powinno tak byc czy isc do lekarza zeby cala sprawe obgadac :/
 
reklama
Rozmawiałam na ten temat z lekarzem, powiedział że niektóre organizmy od razu się uregulują a niektóre nawet do 3-4 miesięcy muszą czekać. Także poczekaj jeszcze jeden cykl i zobaczysz że wróci wszystko do normy
 
Rozwiązanie
Do góry