reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cykl z owulacja po poronieniu

Dołączył(a)
16 Czerwiec 2023
Postów
7
Dziewczyny zastanawiam się czy jest sens sprawdzać jeszcze betę 06.06 -wynosiła 177 spadek odbywał się raczej błyskawicznie na usg doktor potwierdził ze się wszystko samo oczyścili . Poronienie 6tc 30.05 (beta 5335)
Usg z 13 06 przy pobieraniu biopsji endometrium, wskazywało ze jestem już po owulacji … szczerze nie spodziewałam się jej w tym miesiącu wg a już na pewno nie tak szybko ….
Obstawiam 10-11.06 akurat wtedy było ❤️
Niby wiem ze to byłby cud gdyby coś naturalnie zaskoczyło ale miałam pobieranie wycinka endometrium 🫣 najgorszy możliwy czas …
Po owulacji niestety czuje się prawie tak jak w udanym cyklu , choć jest jeszcze za wcześnie na jakieś objawy , piersi znów zrobiły się ciążowe …
Pewnie to pozostałości z majowej ciazy 😓
Może chyba tak być ze organizm reaguje jeszcze na jakie małe pozostałości hcg po owulacji w połączeniu z podwyższonym progiem ? Miała któraś z Was podobnie ?
 
reklama
Hmm ja w dzień zabiegu miałam bete 14500 i podejrzenie zasniadu co potem na szczęście wyniki wykluczyły. Betę przez to kontrolowałam co dwa tygodnie i miesiąc później była 4 więc już test mi nie pokazywał. Kontrolę miałam trzy dni później i też już byłam po owulacji, ale my nie kochaliśmy się do tego czasu, bo nie wiedziałam czy endometrium się odbudowało. Lekarz stwierdził że jest jednorodne o grubości 11mm więc wszystko było ok.
Na Twoim miejscu poszłabym zbadać betę i jeśli wynik byłby wyższy niż 5 to powtórzyłabym za dwa dni, żeby sprawdzić czy przyrasta 🙂 ale nie wiem jak z tym wycinkiem i czy by miało możliwość się zagniezdzic. Chociaż wydaje mi się, że to jeszcze za wcześnie na objawy. Jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi
 
Hej :) dzieki
Pójdę ale pewnie w pon na betę i progesteron jeżeli nie wyjdzie 0 to powtórzę w środę .
Endometrium było 8,5 czyli się odbudowało bo zaraz po krwawieniu
miałam 4mm …. wg doktora ładnie przyrosło .Dostaje do głowy bo to była moja pierwsza po pierwszym crio transferze in vitro ciąża… po 5 latach kupie prób i badań zabiegow 😭
 
Hej :) dzieki
Pójdę ale pewnie w pon na betę i progesteron jeżeli nie wyjdzie 0 to powtórzę w środę .
Endometrium było 8,5 czyli się odbudowało bo zaraz po krwawieniu
miałam 4mm …. wg doktora ładnie przyrosło .Dostaje do głowy bo to była moja pierwsza po pierwszym crio transferze in vitro ciąża… po 5 latach kupie prób i badań zabiegow 😭
Rozumiem, przykro mi że tak się stało 😢 trzymam kciuki żeby wszystko było po twojej myśli :)
 
Dziewczyny zastanawiam się czy jest sens sprawdzać jeszcze betę 06.06 -wynosiła 177 spadek odbywał się raczej błyskawicznie na usg doktor potwierdził ze się wszystko samo oczyścili . Poronienie 6tc 30.05 (beta 5335)
Usg z 13 06 przy pobieraniu biopsji endometrium, wskazywało ze jestem już po owulacji … szczerze nie spodziewałam się jej w tym miesiącu wg a już na pewno nie tak szybko ….
Obstawiam 10-11.06 akurat wtedy było ❤️
Niby wiem ze to byłby cud gdyby coś naturalnie zaskoczyło ale miałam pobieranie wycinka endometrium 🫣 najgorszy możliwy czas …
Po owulacji niestety czuje się prawie tak jak w udanym cyklu , choć jest jeszcze za wcześnie na jakieś objawy , piersi znów zrobiły się ciążowe …
Pewnie to pozostałości z majowej ciazy 😓
Może chyba tak być ze organizm reaguje jeszcze na jakie małe pozostałości hcg po owulacji w połączeniu z podwyższonym progiem ? Miała któraś z Was podobnie ?
Paradoksalnie pobranie wycinka może nawet pomoc 🤷 Niektórym kobietom specjalnie "uszkadza" się endometrium, żeby chętniej macica przyjęła zarodek 🙂 trzymam kciuki 😘
 
Paradoksalnie pobranie wycinka może nawet pomoc 🤷 Niektórym kobietom specjalnie "uszkadza" się endometrium, żeby chętniej macica przyjęła zarodek 🙂 trzymam kciuki 😘
Dziękuję 🥰 oczywiście słyszałam o tym stretching endometrium 😉 ale to wcześniej robią … z tego co wiem najlepiej w poprzedzającym transfer cyklu ,a u mnie to było 1-2 dzień po owulacji …
Ale to nic ;) objawy to podejrzewam hormony, które mogą jeszcze wariować,
w końcu organizm nastawił się na ciąże 😢
 
Dziś rano cień cienia …. Na teście ciążowym .
Kurczę pozostałości ? Czy coś znów drgnęło … jak wytrzymać do poniedziałkowej bety 🤯
 
reklama
Do góry