reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cykl po poronieniu

Moja koleżanka miała dokładnie taka sytuacje. Zaszła w ciąże od razu, bez kolejnego okresu ale ciąża jest niby 2 tyg młodsza wiec termin porodu wyliczany na podstawie usg a nie OM ;) ciąża zupełnie bezproblemowa ;)

Ja jestem po poronieniu samoistnym w 6tc i tez zaszłam w ciąże od razu ale beta była na znacznie niższym poziomie ;)
 
reklama
Moja koleżanka miała dokładnie taka sytuacje. Zaszła w ciąże od razu, bez kolejnego okresu ale ciąża jest niby 2 tyg młodsza wiec termin porodu wyliczany na podstawie usg a nie OM ;) ciąża zupełnie bezproblemowa ;)

Ja jestem po poronieniu samoistnym w 6tc i tez zaszłam w ciąże od razu ale beta była na znacznie niższym poziomie ;)
Młodsza pewnie dlatego, że owulacja wystąpiła później. Kolejne pozytywne historie dają nadzieję 😊
 
Hej , niestety mnie tez to spotkało 19.03 poronilam ( brak akcji serduszka) 9tc krwawilam 3/4 dni wszystko się oczyściło samo, przed wyjściem ze szpitala dostałam jeszcze tabletkę żeby dokładniej się oczyścić i w domu nie krwawić.. Zielone światełko od lekarza na wizycie kontrolnej 10 dni po poronieniu. Ale niestety dziś (26 dzień od poranienia) chyba @.przyszla chociaż ciężko powiedzieć bo to delikatne plamienia widoczne na papierku,bezbolesne . Bardzo liczyłam że jej @. już nie dostanę . 🙄
Czy któraś też miała tak bardzo skapa@. ?
 
Jestem również ciekawa co mnie czeka beta spadła z 22tys do 19tys po tygodniu od wykrycia zarodka ze serduszkiem tydzień później już go nie było ale są dwa pecherzyki jutro mam zabieg w szpitalu
Chcemy od razu się starć jeśli wszystko będzie dobrze szkoło
Jest możliwe zajście w kolejną ciąże po krwawieniu po poronieniu
Dostalibyście tez miesiączkę z owulacja po takim poronieniu ?
 
Jestem również ciekawa co mnie czeka beta spadła z 22tys do 19tys po tygodniu od wykrycia zarodka ze serduszkiem tydzień później już go nie było ale są dwa pecherzyki jutro mam zabieg w szpitalu
Chcemy od razu się starć jeśli wszystko będzie dobrze szkoło
Jest możliwe zajście w kolejną ciąże po krwawieniu po poronieniu
Dostalibyście tez miesiączkę z owulacja po takim poronieniu ?
Ja niestety miałam kolejny cykl bezowulacyjny ale zaszłam w następnym lecz biochem, po nim od razu ciąża i właśnie wchodzę w 2 trymestr :)
 
Ja niestety miałam kolejny cykl bezowulacyjny ale zaszłam w następnym lecz biochem, po nim od razu ciąża i właśnie wchodzę w 2 trymestr :)
Cudownej
Gratulacje
A jak badałaś owulacja ? Podczas usg ?
Mija mi tydzień po i nadal myśle jak się zabrać i od czego zacząć bo betę mam nadal wysoką
Poczekam aż miną dwa tygodnie i umowie się do mojej pani doktor
 
Cudownej
Gratulacje
A jak badałaś owulacja ? Podczas usg ?
Mija mi tydzień po i nadal myśle jak się zabrać i od czego zacząć bo betę mam nadal wysoką
Poczekam aż miną dwa tygodnie i umowie się do mojej pani doktor
Póki beta pozytywna na owulację nie ma szans. Wiesz co u mnei było tak, że po poronieniu krwawiłam i plamiłam łącznie 3 tyg z przerwami ale te 3 tyg ciągle coś było potem tydzień przerwy i okres, beta była dalej pozytywna chyba z 6 tygodni spadała. Wiesz co robiłam testy owulacyjne, wszystkie były negatywne wiec w okresie kiedy zwykle mam miec owulacje lada dzien zrobiłam z krwi lh i estradiol. Estradiol pokazywał, że pęcherzyk dojrzały ale lh było skrajnie niski, poniżej normy dla w ogóle jakiejkolwiek fazy aż się wystraszyłam tym wynikiem no ale nic zostawiłam sprawe. Śluz płodny jakiś tam był ale no pęcherzyk był tylko nie pękł. Pozniej progesteron sprawdziłam i faktycznie wskazywał na brak owulacji ale już kolejny cykl był normalny i zaszłam ale biochem no ale po biochemie sie udało ponownie i jest wszystko ok 🙂
 
Ja krwawiłam 5 dni później plamiłam
Na wizycie 3 tyg po zabiegu z wynikami wszystko ok i po Poroninie ani śladu. Już podczas usg powiedziano mi przyczynę poronienia
Teraz mija 5 tydzień i po okresie ani śladu
Podczas wizyty kontrolnej miałam pęcherzyk 12 mm jednak kazała poczekać jeden cykl by znów się starać
Tydzień po wizycie czułam kłucie jajników bardzo intensywne
Orientujecie się czy jeśli ten pęcherzyku miał 12 mm to wystąpiła owulacja?
 
reklama
Przed świętami poroniłam i w styczniu od razu kialamnowulacje potwierdzona przez ginekologa , z 4 dni po przyszedł okres teraz znów jestem przed miesiączka tydzień przed i mam brązowe plamienia nie wiem czy to okres czy może się uda
 
reklama
Do góry