reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cykl i ciąża

Dołączył(a)
7 Maj 2024
Postów
12
Hej dziewczyny!!
Pisze do was z takim pytaniem.
Ogólnie to:

Cykle mam 21-22 dniowe
( od kwietnia biorę luteinę 50 podjezykowo żeby cykle się unormowały gdyż wcześniej miałam dość nieregularne)
Okres miałam 2 lipca do 8lipca.
Kolejny powinnam dostać 21 lipca.
Stosunek byl w dniach lipca 11-13-17-18-21 i dziś 23.
Słyszałam że przy 21 dniowych cyklach owulacja jest praktycznie po okresie.

Wczoraj czyli 22lipca bolał mnie brzuch chwilowo jakbym miała dostać okres tak choćbym musiała iść do toalety na 2..
Miałam na papierze mokre z kapką krwi więc włożyłam tampon i pozniej już nic nie było

Dzisiaj 23 przy seksie byłam dość mokra.
Staramy się o dziecko jest to nasze marzenie .
Test wykonam za 3 dni.
 
reklama
Hej dziewczyny!!
Pisze do was z takim pytaniem.
Ogólnie to:

Cykle mam 21-22 dniowe
( od kwietnia biorę luteinę 50 podjezykowo żeby cykle się unormowały gdyż wcześniej miałam dość nieregularne)
Okres miałam 2 lipca do 8lipca.
Kolejny powinnam dostać 21 lipca.
Stosunek byl w dniach lipca 11-13-17-18-21 i dziś 23.
Słyszałam że przy 21 dniowych cyklach owulacja jest praktycznie po okresie.

Wczoraj czyli 22lipca bolał mnie brzuch chwilowo jakbym miała dostać okres tak choćbym musiała iść do toalety na 2..
Miałam na papierze mokre z kapką krwi więc włożyłam tampon i pozniej już nic nie było

Dzisiaj 23 przy seksie byłam dość mokra.
Staramy się o dziecko jest to nasze marzenie .
Test wykonam za 3 dni.
Betę możesz zrobić. Te cykle rzeczywiście masz krótkie
 
"Idealnie" przy cyklu 21-dniowym owulację powinnaś mieć około 8 dnia cyklu, więc raczej nic z tego przy tak późnym współżyciu (moze jeszcze ten 11 lipca coś by dał). Jednak Ty jestes na lekach hormonalnych i bierzesz je, bo miałaś cykle nieregularne, więc tak naprawdę nie da się niczego powiedzieć po samym dniu cyklu u Ciebie. Czy lekarz, zapisując luteinę, wiedział, że będziesz się starała o dziecko? Powinien Ci powiedzieć, kiedy masz współżyć lub kiedy masz przyjść na monitoring. Ktorego dnia cyklu zaczynasz brac luteinę?
 
"Idealnie" przy cyklu 21-dniowym owulację powinnaś mieć około 8 dnia cyklu, więc raczej nic z tego przy tak późnym współżyciu (moze jeszcze ten 11 lipca coś by dał). Jednak Ty jestes na lekach hormonalnych i bierzesz je, bo miałaś cykle nieregularne, więc tak naprawdę nie da się niczego powiedzieć po samym dniu cyklu u Ciebie. Czy lekarz, zapisując luteinę, wiedział, że będziesz się starała o dziecko? Powinien Ci powiedzieć, kiedy masz współżyć lub kiedy masz przyjść na monitoring. Ktorego dnia cyklu zaczynasz brac luteinę?
14 dnia
 
To podejrzewam, że luteinę masz brać przez 10 dni. I teoretycznie dopiero pod jej odstawieniu powinna przyjść @. Organizm nie jest przyzwyczajony, więc mogą występować różne zawirowania zanim się przyzwyczai.

Niemniej trzymam kciuki. Jeśli miałoby to być plamienie implantacyjne, to możesz jutro robić test lub betę.
 
Luteine właśnie biorę 3-4 razy dziennie i zawsze odkąd biorę ją po ostatniej tabletce dostaje okresu, bo tak fajnie mi go reguluje.🙂
Pewnie się pojawi lada chwila dzisiaj mam wrażenie jak nie to zrobię test
Dziękuję za kciuki 🥹
 
reklama
Planuje jutro zrobić betę 😔
Kobiety jak biorą tabletki antykoncepcyjne też mają cykl 21 dniowy ?
Biorą tabletki przez 21 dni później mają krwawienie i znów ww

8 dni
4 tabletki dziennie pod koniec dwóch ostatnich dni 3 tabletki.

Planuje jutro zrobić betę 😔
Kobiety jak biorą tabletki antykoncepcyjne też mają cykl 21 dniowy ?
Biorą tabletki przez 21 dni później mają krwawienie i znów ww

8 dni
4 tabletki dziennie pod koniec dwóch ostatnich dni 3 tabletki.
Chyba coś źle zrozumiałam 😐 ale jak kobiety biorą tabletki też mają cykl 21 dniowy.
 

Podobne tematy

Do góry