reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

reklama
Przyczepiaja Ci takie elektrody do boczkow i kregoslupa z tylu i dostajesz pilocik i dozujesz sobie w czasie skurczu stymulacje elektryczna jaka przebiega przez tens potocznie mowiac prąd. To takie... oszukiwanie skurczow zebys skupiala sie na czyms innym i nie spinala ciala i zarazem nie czula bolu (srutututu majtki z drutu, na mnie nie dzialalo)
Boze jak sobie to przypomne to mialam ochote zerwac ten szit i wypieprzyc go przez okno tak skutecznie mnie irytowal a nie pomagal 🙈🤭
Domyślam się że miałaś ochotę go wypieprzyć 🤣ja jak to czytam i siebie sobie wyobraziłam to to samo bym zrobiła 😀
 
W sensie ilość wód płodowych? W normie na ostatniej wizycie w zeszłą środę. Następna za tydzień.
Ja chyba po prostu za dużo ostatnio czytam, sama w domy siedzę, muszę wychillować i zająć się czymś innym.
Kochana co ile masz wizyty ?
Ja też mam ostatnio wrażenie ciągłych mokrych majtek...już też mi się włączyła akcja że to wody ...ale ja mam jakiś gesty śluz bardziej...
 
Ej dziewczyny zmierzyłam cukier i jest 100 :( co ja mam robić? Brac insulinę w 37 tygodniu? Boże jestem przerazona
Jezu ja się cała trzęsę. Może dlatego te dziecko jest takie wielkie teraz bo 2400 a nagle 3100.. mi się płakać chce. A przyznam że nie mierzyłam codziennie rano tylko dziś pierwszy raz od tygodnia może 😭
 
No i zmierzyłam o 6 a normalnie mierze o 7,8 i jest w normie ale jakoś mnie to nie pociesza bo wtedy przez całą noc utrzymuje się na wysokim poziomie. Ja za cholerę nie rozumiem tej cukrzycy, chce już urodzić bo się wykoncze 😭😭😭 cały czas świadomość że można zaszkodzi
 
S
No i zmierzyłam o 6 a normalnie mierze o 7,8 i jest w normie ale jakoś mnie to nie pociesza bo wtedy przez całą noc utrzymuje się na wysokim poziomie. Ja za cholerę nie rozumiem tej cukrzycy, chce już urodzić bo się wykoncze 😭😭😭 cały czas świadomość że można zaszkodzi
Spokojnie :) zmierz jutro i zobaczysz, może to jednorazowy wyskok lub za wcześnie zmierzone, a jak się nie zmieni to bym zadzwoniła do diabetologa co robić, czy brać, czy już odpuścić na końcówce :) możliwe, że cukrzyca ze wzrostem wagi nie ma nic wspólnego, po prostu mógł bąbel urosnąć, ale to ginekolog po obwodach sprawdza.
Dla własnego spokoju skonsultuj to, ale myślę, że 3100 w 37 tygodniu to bardzo dobry wynik :)
 
Jezu ja się cała trzęsę. Może dlatego te dziecko jest takie wielkie teraz bo 2400 a nagle 3100.. mi się płakać chce. A przyznam że nie mierzyłam codziennie rano tylko dziś pierwszy raz od tygodnia może 😭

Jak Cie to pocieszy to moj synek urodzil sie w 37tc z waga 3,200 wiec to normalna waga Twojego Malenstwa na koncowce. Na koncowce zawsze najwiecej przybiera.

Co do cukrow zbadaj jutro i w razie co umow sie na wizyte jak nie do diablo bo moze nie byc krotkich terminow to do ginekologa on pomoze rowniez w tej koncowce.
 
reklama
Ja sie wpisuje w ramy - po 28tc cukry swiruja- mam 29 a rano znowu nie moge zejsc ponizej 90 a nic nie zmienilam w rutynie diety. Juz podbilam 1 jednostke, ale dalej 91 wiec trzeba kolejna... nawet nie czekam tych 3 dni 😔
 
Do góry