reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

reklama
Czterdziesci parę złotych płaciłam.
W pierwszej ciąży miałam dodatni a w drugiej i teraz w trzeciej ujemny
Ja tak łudziłam się z cukrzyca że jak w pierwszej jest to nie musi wystąpić w kolejnej 😎 niestety 🤣 ale dałaś mi nadzieję, że może nie będzie gbs! Bo już przeżywam a jeszcze nawet nie miałam wymazu pobieranego
 
Ja tak łudziłam się z cukrzyca że jak w pierwszej jest to nie musi wystąpić w kolejnej 😎 niestety 🤣 ale dałaś mi nadzieję, że może nie będzie gbs! Bo już przeżywam a jeszcze nawet nie miałam wymazu pobieranego
Ja t z się bałam że będzie dodatni..bo pierwsza ciąża była z dziewczynką i wtedy mialam wszytsko -szyjkę skrócona, dodatni gbs i te twardnienia brzucha a teraz też to wszytsko się powtórzyło..a w ciąży drugiej z synem nie działo się nic kompletnie.
 
Ja t z się bałam że będzie dodatni..bo pierwsza ciąża była z dziewczynką i wtedy mialam wszytsko -szyjkę skrócona, dodatni gbs i te twardnienia brzucha a teraz też to wszytsko się powtórzyło..a w ciąży drugiej z synem nie działo się nic kompletnie.
To rozumiem, że teraz też dziewczynka? :)
 
@Frogi to w drugiej ciąży nie skracała Ci się szyjka? Czy miałas szew lub pessar zapobiegawc
W drugiej ciąży nic mi się nie działo. Szyjka była trawda i zamknięta do samego końca a mój Staś urodził się duży 60cm i 3700 w pierwszej z Pola miałam pessar założony ale po zdjęciu go urodzilam o terminie no i teraz jestem w ciąży z dziewczynką i też problemy z szyjka..to pewnie po prostu zbieg okoliczności
Ja dziewczyny mam jeszcze inny problem -hemoroidy mi się pokazały i mnie bolą !! Co tu robic??
 
W drugiej nic się nie działo złego ani mi brzuch nie twardniał tak jak teraz i szyjka też się nie skrocila
 
reklama
Do góry