reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Aureolica - ale super pływające bobki :)
Dorotko - gdzie ta twoja cukrzyca!!!!!! to chyba jakaś pomylka u ciebie :)

wlasnie nie wiem:)
a tak poza tym to pilnuje sie i czasem takie dziwne wyniki mi wychodza po posilkach po ktorych wydawaloby sie ze powinno wysoko byc

skończyłam czytać i Natan się obudził, :baffled: idę go nakramić dokończę poźniej ale

MAMA OLA POWINNAŚ DOSTAĆ PORZĄDNIE W DUPSKO:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: JAK TAK MOŻNA NAS WYSTRASZYĆ:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Mama Ola gratki przeogromne
a tak wogole to bardzo sie martwilysmy

Może emka zaciążyła :-p

nawet tak nie zartujmy bo sie na nas wkurzy

Gabrielka sliczna fotka

Asiek witaj,a tak swoja droga to sporo wrzesniowek tu jest

spokojnej nocki
 
witajcie :)

dzisiaj pani od moskitier zrobila mi niespodzianke i tym sposobem juz dzisiaj mialam montaz - powiem wam ze choc cena nie mala to polecam zwlaszcza taką rolowaną na drzwi balkonowe , rewelka :)

maria - tą skazą to ciebie przerazilam siebie przerazilam i m tez przerazilam - no nic jutro ide na szczepienie to sie wiecej dowiem - trzymaj kciuki zeby to bylo cos innego :) a co do smoczkow to kupilam dwa i nie mam zamiaru inwestowac wiecej, za to pewnie zainwestuje w te kosmetyki jak bedzie taka potrzeba... a mialam cie zapytac o tą gąbke co do wanienki wkladasz... jakos nie moge namierzyc jak tego szukac - poprosze o wskazowki :)

nimue - z tymi lodami to sie smialam, ale faktycznie troche wystrachana jestem bo mleko i mleczne rzeczy uwielbiam... a ze karmic chce jak najdluzej to troche kolejne ograniczenia w diecie mnie przerazają.... monitor oddechu mam i sie ciesze ze mam, a detektor tetna plodu byl moim najlepszym przyjacielem przez pol ciązy :)

dorotka - gratuluje wynikow :) smacznego :)

asiek 1000 - witaj na forum :) zanudzaj ile tylko chcesz :) na wszystkie pytania odpowiedzialy ci juz dziewczyny ale co do picia to mozesz jeszcze sobie kupowac wody smakowe ale takie ktorych zawartosc weglowodanow jest cos kolo 3 czy 5 - wiadomo ze to chemia i nie przesadzaj z takimi napojami ale ja juz marzyłam o inym smaku w ustach niz woda i herbata:) aaa no i polecam zbozowego anatolka waniliowego z waniliowym mlekiem sojowym :)

ewajakiela - mi w szkole mowili zeby w ogole nie patrzec na kolor pokarmu, bo na pewno jest taki jaki ma byc, dziecko moze czasem odmowic piersi jak mam zje cos co mocno zmienia jego smak jak czosnek np :) moja mala na początku tez duuuzo spadla i malo jadla... a potem jak sie rozkrecila to moje cycki nie nadążały... i dalej nie nadążają :) ja na zachętę wyciskalam jej mleczko prosto do buziuchny :) wiem ze u dzieci ktore nie lubią ssac stosuje sie jakis masaz ale nie podpowiem co i jak bo nie byl mi potrzebny. no i dieta... niby uwazam a i tak jem wszystko choc faktycznie nie przeginam ze wzdymającymi i słoikowymi gotowymi daniami, a jak chce zjesc cos nowego to jem i patrze jak na nia dziala - podobnie jak przy cukrzycy hihhi:) no i nie boj sie ze cos sie stanie - dziecka nie zabijesz a jedynie bedzie sie meczyc przy kupce - ja jem wszystko a potem sie ratuje kropelkami od dziewczyn :)

gabrielka - napisz cos wiecej z tym tranem :) no i na basen zapraszam do wroclawia - znalazlam trzy szkolki bo moj m bardzo chce z mala chodzic :)
wow i Natanek jaki juz duzy chlopak :) nie no przystojniak jak nic :)

mama ola - dziewczyny to i tak cie grzecznie potraktowaly :)

maria - swiete slowa z ta dieta, ale uwazac na rzeczy wzdymajace trzeba bo i dziecko sie lepiej czuje i mama :)

elmo - hihihhi z tą torba to ja tez sie martwilam, spoko ja pojechalam z walizką na kolkach :) i to dzieki gabrielce bo mnie przekonala a tak to bym sie pewnie stresowala i miala torbe i tysiac reklamowek :)

aureolcia - jaki dowcip .... błahaha to ci emka da popalic jak sie pojawi :)

ufff... dobrnęłam do konca - zapewne nie napisalam polowy ktora mi sie nasuwała w trakcie czytania :)

buziole dla was :)
 
Ostatnia edycja:
witam dziewczęta!
dłuuuuuuugo mnie nie było ale postaowilam zajrzeć co tam u koleżanek słychać :)
widzę, ze tu jest niezła rotacja i większości nie znam,wybaczcie :D
u nas ok, cukry ok, mała zdrowa i fajnie się rozwija, no i ma już 2 zęby, ale dała nam popalić ostro.
Postaram się troszkę was doczytać...
 
A to Wituś zmęczony po spacerku :p
P1030685.jpg
 
jestem :)
mialam okres wiec chyba nie zaciazylam ;))
jutro szczepienie... i ma padac.. ciekawe jak dotrzemy skoro zaden bus tam nie dojezdza ;/ :)
 
reklama
Do góry