reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
nie jestem zdecydowana wogóle...chcialam na ujastek rodzic bo tam mam lekarza ale to daleko a jak on sam stwierdził u mnie to szybko pójdzie i na dniach mam sie spodziewac i szybko do szpitala a tam mam najblizej...tyle sie złych opini naczytałam o koperniku ale podobno sprzęt i opiekę nad noworodkiem maja bardzo dobra..sama nie wiem moze to strach przed porodem ze ciagle mi po glowie chodzi zeby zmienic szpital...
 
To może się nie nastawiaj na konkretny szpital, zobaczysz jak będzie. Jak się zacznie w nocy, to bez korków pewnie zdążysz dojechać do Huty :tak:. A jak będzie rzeczywiście "pożar", to wtedy na Kopernika. a czemu lekarz mówi, że szybko pójdzie? Masz szyjkę skróconą?

Musze poszukać tego Buczka :tak:. Tylko że ja mieszkam na zadupiu ;-)
 
tak i główka nisko bardzo...i dał mi termin wizyty na czwartek ale mówi że nie zdziwi sie jak sie nie zobaczymy juz...i raczej tez tak powaznie wygladał...
 
ja kupuje wiecej i mroże po połówce żeby nie latac do piekarni...nie wiem moze Tobie nie podejdzie ja innego nie moge jesc...
 
reklama
a Ty nie łam sie cukrami wiem po sobie jak to psuje humor...czasem po tych samych posiłkach zupełnie inne wyniki itd. ja mam rozłożone teraz na więcej posiłków i tak sobie jem 3 śniadania 3 kolacje i jest ok ;) jak Ci sie nie unormuje to napisze Ci jak ja jem...
 
Do góry