reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

a skad sie biora takie zielone wody ? mozna to jakos przewidziec ?


macie moze jakas niedroga klinike medyczna prywatna w warszawie gdzie mozna porobic badanka ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam słodziutkie.

U mnie dziś rano kiepsko 91:-( widać dzidzia rośnie i u mnie brak ruchu.
Miejmy nadzieje że na końcówce obejde się bez insuliny.

Używacie olejku migdałowego do nacierania i czy pijecie tą herbatke z liści malin???

Nacieracie się codziennnie czy 3x w tyg.??? bo nie wiem ile trzeba.:zawstydzona/y:
dziś dopiero go zamówiłam a już tydzień powinnam go używać.
 
apropo urlopu 1tyg dla taty to czytalam ze nie moze on wziac go w momencie kiedy jest na nim mama :/ wiec przez 14 badz 20 tyg tata moze pomarzyc o przyslugujacym mu urlopie i korzystac z wypoczynowkowego jak ju :/

jak rozpoznac Skurcze Braxtona-Hicksa ??
 
Ostatnia edycja:
witam niedzielnie

zrobiłam mały eksperyment i wczoraj nie dałam sobie na noc insuliny:szok::szok::szok: i rano cukier lepszy niż po 35j insuliny:-D:-D:-D nie źle co:tak: zobaczymy co na to powie moja diabetolog w środe:tak::tak::tak:

emka co do urlopu to od 1 stycznia przepisy się zmieniły i 1 tydzień tata może wziąć razem z mamą urlopu ojcowskiego:tak::tak::tak: moja kumpela pracuje w zus i sprawdziła wszystko:tak::tak::tak: i pracodawca musi go dać


a co do skurczy BH to są chwilowe napięcia całego brzucha bez bolesne raczej i max pojawiają się 8-10 razy na dobę:tak::tak::tak:


herbatkę parzy się już tak koło 39tygodnia wcześniej nie polecam może dzidzi zaszkodzić:tak::tak::tak:


miłej niedzielki
 
ja zminiejszylam o 2 jednostki wczoraj i odrazu mi podskoczyło...dzis dałam juz normalnie i tez miałam troszke wiecej a tak to wydawało mi sie ze za nisko;/ bezsensu;/
 
ja też zmniejszałam lub zwiększałam o2j a w szpitalu nagle mi zmniejszyła z 40j do 17j i okazało się że jest znacznie lepiej a od wczoraj do śniadania 0j

a po nocy super:tak::tak::tak::tak:

a jaką masz insulinę???
ja humalog i humolin N
 
reklama
witam niedzielnie

zrobiłam mały eksperyment i wczoraj nie dałam sobie na noc insuliny:szok::szok::szok: i rano cukier lepszy niż po 35j insuliny:-D:-D:-D nie źle co:tak: zobaczymy co na to powie moja diabetolog w środe:tak::tak::tak:

emka co do urlopu to od 1 stycznia przepisy się zmieniły i 1 tydzień tata może wziąć razem z mamą urlopu ojcowskiego:tak::tak::tak: moja kumpela pracuje w zus i sprawdziła wszystko:tak::tak::tak: i pracodawca musi go dać


a co do skurczy BH to są chwilowe napięcia całego brzucha bez bolesne raczej i max pojawiają się 8-10 razy na dobę:tak::tak::tak:


herbatkę parzy się już tak koło 39tygodnia wcześniej nie polecam może dzidzi zaszkodzić:tak::tak::tak:


miłej niedzielki


Ciekawe a mi położna już kazała pić w necie tez czytałam ze albo od 32tyg albo od 36 ...

A jak słyszałaś że może zaszkodzić????
 
Do góry