reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Cieszę się że już wiecie....ja dostałam smska w drodze do teściów i nie miałam jak przekazać tych cudownych wieści.

Tak się cieszę....Adasiu witaj na świecie:-)
 
reklama
Aga wielkie gratulacje:-D:-D:-D

Dobrze, że wszystkie już wiemy, ja wiedziałam wcześniej ale Mały nie pozwolił mi właczyyc komp:-p

Kuroslaw mi spadały strasznie płytki, ale po 4 dniowej wizycie w szpitalu wzrosły mi same, bez żadnych leków, żadnych sterydów choć hematolog pow, że musiałabym je wziąść.
Twoje maleństwo też będą sparawdzać po porodzie.
Miłego wieczorku życze
 
Gabrielka: czyli, ze plytki taka jak trzustka zyją własnym życiem? :-) Może zrobie za tydzień morfologię i sprawdze, czy dalej leca w dół...
Poza tym wiesz, że masz dwa takie same suwaczki (dwóch Natanków :-))?
 
AgMich GRATULACJE!!!!!
Adasiu witamy na świecie:-):-):-)

emka trochę wysoki ten cukier rano, a jakie normy dał Ci diabetolog?

Ja nie jestem pod opieka żadnego diabetologa, nie liczę ww tylko sie po prostu ograniczam z jedzeniem. I jakos to idzie, wiekszych wpadek nie było:-p

rybka hop hop

Miłego wieczorku:tak:
 
to musisz powalczyć jeszcze z tymi porannymi:tak:
a po posilkach jakie masz normy?

Tatoonie cóż to za kryzysik?
 
100-125 :)
oj musze powalczyc tylko ze nie wiem jak :/ nie chodze spac o 22 i czasami o polnocy chce mi sie jesc :/ zjem serek czy jablko :/ pewnie dlatego :/
 
reklama
Aga, serdeczne gratulacje!
Następna w kolejce Mgiełka, a potem kto?
Rybko, cieszę się, ze z małym dobrze. Mówiłam, ze lekarze często straszą :-)
Iza, wybierasz się do laboratorium na te probe z 75 g?
 
Do góry