reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
rybka: ja mam przepis na ciasteczka cynamonowe :-). Przesle ci na priva, tylko przytargam z kuchni i przetlumacze z włoskiego ;-)

Ja dzisiaj na obiad kotlety z kapusty zrobiłam (wynalazek znajomej góralki) i po 4rech sztukach 109 po godzinie :-) Ale zrobiłam je "oszczędnie" na grillu elektrycznym i z minimalna ilościa bułki tartej... i bez sosu, bo nie miałam z czego zrobic :sorry:
 
Iza o ósmej rano mam być już na IP. Mój gin ma przyjechać i ciąć jak najwcześniej żebym mogła wrócić do domu na świeta. Jak wszystko będzie dobrze to wyjdę w Wigilię. :-D
juz ustawiłam sobie budzik na kciuki na niedzielę :-D oczywiście, ze wszystko będzie dobrze i ozywiście, że wyjdziesz na Wigilię, którą osobiście przyszykujesz :-D
czesc dziewczyny,
no AgMich to teraz twoja kolej a ja myslalam ze moja, ale ja zaraz po tobie bo mam cc we wtorek w poniedzialek mam sie polozyc zrobia badania, wiem co czujesz ja juz nie moge spac od wtorku od wizyty jak mi lekarz umowil termin, trzymam kciuki za ciebie bedzie ok:))
czy Ty też na wigilię wyjdziesz? :sorry:
 
Cześć dziewczyny :-)
Sporo czasu zajeło mi nadrobienie was:-) coś komp mi się zawiesza.
Spróbuje zaraz zgrać zdjecia to dodam jeżeli Mały mi pozwoli;-) Ogólnie jest spokojny ale wszystko jest robione pod niego:tak::tak::tak:
Coś dostał katarku więc serce mnie boli i to strasznie:-:)-:)-( Narazie na okrągło mu ściągam i m am dawac na brzuszek.

Cukry mierze wyłącznie nad czczo bo tylko wtedy o tym pamiettam:zawstydzona/y: dzisiaj 80,a wczoraj 90 a dzien wczesniej zjkadlam babke i biale pieczywo. A sklamalabym wczoraj mierzylam po obiedzie, zjadłam 9 pierogów ruskich ze śmietaną i do tego 4 kawałki babki i kawa zbożowa z mlekiem po 2 h 146, to chyba w normie.

Aga i Mgielka trzyma mocno kciuki, już wkrótce bęziecie razem z dziedziaczkami:-D


Dostałam fajną kartkę ze szpitala na temat diety mamy tylko , że tam jest napisane ograniczenie a najlepiej wyeliminowanie ryby i jajek, drożdży, pytałam o to położną to pow , żę wszystko wq granicach i jajka tyeż można jeść.
 
Ostatnia edycja:
HURA

mam same dobre wieści!!!

nasz synek ma komory mózgu w normie!!!!
waży już 1620g a to 28tydz 2 d:-D:-D:-D:-D

ma mały nosek długie włosy na głowie i jąderka już w worku:-D:-D:-D

ale super

dostaliśmy najlepszy prezent świąteczny!!!

termin porodu na 17 lutego wychodzi a z om na 9 marca!!!
jakiś kolos się nam szykuje!!!

DZIĘKI ZA PRZEPIS
 
Ostatnia edycja:
Iza nie możliwa jesteś dziękuję!:-D:-D:-D

Rybka super wieści! Rzeczywiście spory ten twój mały mężczyzna. Najwazniejsze, że zdrowy.:-):tak:

Gabrielka no to czekamy na zdjęcia! jak chcesz zmienić suwaczek to kliknij na swój i powprowadzaj nowe dane a potem znów skopiuj BBCode do swojej sygnatury i masz!:tak:
 
HURA

mam same dobre wieści!!!

nasz synek ma komory mózgu w normie!!!!
waży już 1620g a to 28tydz 2 d:-D:-D:-D:-D

ma mały nosek długie włosy na głowie i jąderka już w worku:-D:-D:-D

ale super

dostaliśmy najlepszy prezent świąteczny!!!

termin porodu na 17 lutego wychodzi a z om na 9 marca!!!
jakiś kolos się nam szykuje!!!

DZIĘKI ZA PRZEPIS

To świetnie rybka,że maleństwo zdrowe i takie już duuuże;))):tak:niech sobie rośnie mały mężczyzna;)))i Ty nam się też rozpakujesz szybciej???:-D

A ktoś pisał,że jednej z marcówek wody odeszły:shocked2:i wiadomo, czy z dzidziusiem wszystko dobrze?
 
reklama
To świetnie rybka,że maleństwo zdrowe i takie już duuuże;))):tak:niech sobie rośnie mały mężczyzna;)))i Ty nam się też rozpakujesz szybciej???:-D

A ktoś pisał,że jednej z marcówek wody odeszły:shocked2:i wiadomo, czy z dzidziusiem wszystko dobrze?

nic nie wiem o żadnej marcówce:no::no::no::no: ale zapytam

ja bym mogła tak koło 20 lutego sie dac pociąć:tak::tak::tak:
 
Do góry