reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Witam slodziutkie.

Maria co jak co ale myslalam ze Ciebie tu na razie nie zobacze.

Ma tutaj z forum ktos z Toba kontakt telefoniczny jakby cos.

Klawiatura mi cos szwankuje:wściekła/y: i mam problem z pisaniem:wściekła/y:.
 
Maria spodziewałam sie informacji o narodzinach a nie o odesłaniu do domu;-):szok: Co do swiąt to sa już za tydzień:-p a jedzenie to bigos włożyłam w słoiki i zagotowałam jak kompot i do spiżarki, pierogi do zamrażarki a pierniki im starsze tym lepsze. :cool2:

Gabrielka napisała do mnie, że u nich wszystko ok. małego badali pod kątem cukrów i płytek i wszystko ok. Wczoraj po kolacji miała wysoki cukier ale dzisiaj jest już dobrze.:-)
 
fajnie że u Gabrielki ok

gorąco ją od nas pozdrów


Maria kolejna noc w domku fajnie szkoda że nadal 2w1 w twoim przypadku bo mój synuś to rwie się na ten świat:no::no::no:

póki co u mnie kiepsko ale o 20 biorę kolejne leki i mam nadzieje ze noc bedzie spokojna:tak:
 
właśnie rybka jak na złość twój musi jeszcze poczekać a mój niech wyskakuje :-D Mam nadzieję, że będzie wszystko ok u ciebie - najlepiej się nie ruszaj!
Faaaaaaaaaaaaaaaaaajnie ma Gabrielka :) już ma to za sobą! już ma małego przy sobie i święta spędzą razem !!! a ja pewnie sobie poświętują z położnymi :wściekła/y: sama się cholera urodziłam 25 Grudnia i pewnie mały czeka na moje urodziny :-)
Aga jaki tydzień ! nie szokuj mnie! za dwa tygodnie - przecież dziś 14 a święta 24 !!! o matko rzeczywiście to mniej niż dwa tygodnie - to 10 dni!!!!!!!!!!!!!! no nieeeeeeeeeee to ja napewno na święta nie wyjdę :wściekła/y:
 
Liczę trochę na to że z 16 na 17 jest znowu zmiana księżyca i wtedy na ogół maluchy są bardziej ruchliwe (podobno - kto wierzy ten wierzy) to może wtedy zdecyduje się mój chłop na wyjście!!!
 
Cześć dziewczyny
ja tak szybko, włączyłam tylko na chwilkę, narazie jeszcze w szpitalu, mierze cukry od pprodu, po kolacji wczoraj 174, po obiedzie dzisiaj z 4 klusek śląskich i marchwi 75, po kolacji 2 kromki z kurczekiem i 2 suchary z musem jablkowym 124, wiec szkoda gadac, ale maly caly czas cukry w normie, trzymajcie diety bo jak widze te jego cukry w normach to az mi sie serce cieszy ze bylam taka dzielna ii wytrzymalam , jak kazda z nas, nadrobie was jak juz przyjade do dou, jezeli bedzie wszystko ok to albo środa albo czwartek, maly jest cudowny:-) ale mnie brodawki bola, masakra, smaruje bepanten ale to nic nie daje, kupilam nakladki to moze nie bede miala tak pogryzionych. Trzymam kciuki maria , aga glowa do gory

iza daj znac jak twoje cukry
czujemy sie dobrze, biore tabl bo skurcze macicy sa dla mnie straszne i szef mnie strasznie ciagnie ale juz biegam :-da miala byc cc......
 
reklama
gabrielka, no to dobrze, że zmałym ok i cukry ma dobre, a twoje zobaczysz lada chwila wrócą do normy!!!
Maria jeszcze chwilka i mały wyskoczy, a z tym księżycem to może coś być, trzymam kciuki.
rybka i jak po lekach uspokoiło się trochę?? ale mały uparciuszek mieszka w brzuchu!!
emka przypomniało mi się, że na początku dziewczyny na forum pisały, że żeby cukry rano były lepsze to wieczorem trzeba zjeść łyżeczkę cynamonu, np z jogurtem albo w herbacie, może spróbuj.
 
Do góry