reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
przez dwa dni miałam bardzo niskie cukry normalnie szok
i wczoraj postanowiłam zjeść sobie coś więcej bo strasznie znowu mnie telepało nie mogłam zwlec się z łóżka
i jadłam wczoraj sernika normalny chleb a cukry wieczorem dobiły do 99

dzisiaj bałam się rano zmierzyć ale zaczęłam na czczo od 87:happy:
po śniadaniu 118

we wtorek idę do lekarza w szpitalu
 
przez dwa dni miałam bardzo niskie cukry normalnie szok
i wczoraj postanowiłam zjeść sobie coś więcej bo strasznie znowu mnie telepało nie mogłam zwlec się z łóżka
i jadłam wczoraj sernika normalny chleb a cukry wieczorem dobiły do 99

dzisiaj bałam się rano zmierzyć ale zaczęłam na czczo od 87:happy:
po śniadaniu 118

we wtorek idę do lekarza w szpitalu

Kasiu to super ze te cukry daja Ci normalnie pojesc :tak:

U mnie na obiad rosol z makaronem i miesko duszone z kaszą. Chyba zwyczajnie do tego sloik ogorkow otworze, nie chce mi sie kombinowac, do obiadu pije sok z sokowirowki to beda witaminy, a synkowi marchewke z rosolku dam. Chociaz o dziwo on mi tez ladnie pije ten sok.
 
Kasiu to super ze te cukry daja Ci normalnie pojesc :tak:

U mnie na obiad rosol z makaronem i miesko duszone z kaszą. Chyba zwyczajnie do tego sloik ogorkow otworze, nie chce mi sie kombinowac, do obiadu pije sok z sokowirowki to beda witaminy, a synkowi marchewke z rosolku dam. Chociaz o dziwo on mi tez ladnie pije ten sok.

wiesz co chyba wpadnę do Ciebie na obiad :tak:
bo u mnie tylko zupka :-D
 
Ja codziennie jem parówki bobaski na śniadanie do tego troszkę chlebka i zawsze cukry ok, ale muszę chodzić trochę.

Dzisiaj zjadłam śniadanie i pojechałam do kościoła. No i po 1,5 h miałam cukier 117 . Coś za duży chyba był po 1h, ale nie miałąm jak zmierzyć wcześniej. Kurczę mam już serdecznie dość tej dietki. Ja chcę urodzić na początku października:-(
 
U mnie dzisiaj super. Rano 83, po śniadaniu 113 a po obiedzie 98:tak: na deser był lód śmietankowy:tak: i co najważniejsze minął wilczy głód!

Kaśka bardzo się cieszę, że Twoje cukry się uspokoiły i zazdroszczę Ci, że zaczynasz już 8 miesiąc. Ja jeszcze sporo się pomęczę.

pulka położna mówiła mi na szkoleniu, że parówki są zakazane bo mają za dużo tłuszczu! Powiedziała, że lepiej zjeść mniejszą kiełbaskę wieprzową np. śląską. U mnie to się potwierdza bo po parówkach nawet drobiowych dziecięcych ma kosmiczny cukier a po kiełbasce nie.

Migotka u mnie na obiad 4 małe ziemniaczki, jajko sadzone i jogurt naturalny. Pyszne, sycące i odpowiednia ilość WW:tak: mój mąż opychał się karkówką, ziemniakami z sosem i ogórkami kiszonymi. :wściekła/y:
 
reklama
pulka akurat pisałyśmy na temat parówek apropo zestawu hidi która też maiła je w swoim menu jeśli się nie mylę i tak jak pisze AgMich nic w nich dobrego i warto z nich zrezygnować i zastąpić czymś innym :tak:
Carioca pyszny ten obiadek dziś był u Ciebie :tak:

U mnie na obiadek się jednak dziś załapałam bo mama zrobiła :-) pieczone udko i ziemniaczki jedynie surówkę zrobiłam z pekińskiej pomidora i ogórka dodałam ten sos z knora vinegret ale powiem wam że dodałam oliwy z oliwek a nie olej i zaesuła cały smak :baffled:

kaśka k
gratuluję dobrych wyników tylko groźnie brzmi jak piszesz że cię telepało może jakieś przekąski sobie rób częściej
 
Do góry