reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Kasiulka rozmawiamy z nim codziennie i nic ;-) W piatek mam wizyte a juz stosuje 3S i nic... pije herbatke malinowa a maly ciagle w brzuszku :baffled: musze jeszcze sprobowac winka i ananasa, i w sumie moze okna w kuchni umyje a co :-) z dietke to juz odpuscilam troszke :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Wiem że taka różnica to zadna róznica.. ale jakos nigdy wcześniej synal nie był za mały :) ma za to tendencję do głowey większej o ok 3-6 dni ;) choć z mózgiem wszystko jest ok. Taka jego uroda... Ja dziś wtranżoliłam 12 pierogów podsmażanych i wynik 119 :D więc w normie :D Za to jak rano znów mi ten cukier skoczy po sniadaniu to chyba wycofam się z porannego chleba (ale jutro juz przetestuje ten mój stary chleb a nie żytni)!
 
Witam się po ostatniej wizycie u mojego ginekologa.
Kolejne spotkanie 6 tygodni po porodzie. Aż się wystraszyłam jak to usłyszałam. Dotarło do mnie, że to koniec (koniec ciąży). Ale jaja :szok: Nie może być :baffled:

Niestety nie wiem jak tam moja szyjka. Doktor nie badał mnie, bo biorę globulki z antybiotykiem i stwierdził że nie będzie. Także ani nie wiem czy mam rozwarcie, czy skrócona. Szkoda :no:

Mała waży 3200 gr (z tolerancją 400 gr). Lekarz powiedział, że jest bardzo nisko (ale nie zapytałam co to znaczy)

Malinka, podobnie jak Ty folguję sobie z dietą :zawstydzona/y: Byłam dziś tak głodna jak pojechaliśmy na zakupy do supermarketu, że złapałam paczkę chipsów 85 gram i zjadłam z kilkoma ogórkami z beczki :baffled:
Potrafię mieć po obiedzie cukier na poziomie 90-100, a po przekąsce zachciankowej 150, i zdarza mi się to niestety dość często :sorry2:
No cóż, niedługo koniec (albo początek) :tak:
 
No to nam się powoli z wątku słodkie mamusie wykruszą ...zostanie nas garstka
ptaszyna83, agorana i ja ...
 
jolenkaq ja ze względu na tę cukrzycę ciążową właśnie mam USG co miesiąc, nawet na początku ciąży zdarzyło się ze 2 razy co dwa tygodnie, do tego miałam USG w specjalnej poradni na podobno najlepszym sprzęcie w województwie w 22 tygodniu, gdzie zrobili mi echo serca maluszka i sprawdzili wszystkie jego parametry.

Dziś rano cukier 98 :( a było juz tak ładnie o 3 w nocy miałam 117 , na szczęście do 9.00 spadł.

ptaszyna83 to my w podobnym czasie się rozpakujemy:)
 
reklama
Dokładnie nikuś.. choc mój synek na wczorajszym USG coś o tydzien za mały się okazał... zobaczymy co powie mój lekarz no i mam badanie 29 maja to w 32 tyg takie bardziej szczegółowe :)
 
Do góry