reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Która z Was robiła lipidogram?
Mam masakryczne wyniki, wydawało mi się że w grudniu były tragiczne a teraz w ciąży... Szok.
 
Ja nie robiłam.. Mi lekarz nie zalecił. Sama sobie zrobiłaś?
nie, diabetolog mi zleciła. Próbowałam się bronić, że mam wynik świeżo sprzed ciąży i że pi-razy-drzwi wiadomo jak to wygląda. Ale powiedziała, że zrobimy. Ona chyba chce mnie jeszcze z rok w tej poradni trzymać :/ Generalnie z tego co czytałam, zapisując się do poradni diabetologicznej, to lipidogram jest badaniem wymaganym na wstępie - ale to raczej nie dotyczy cukrzycy ciążowej.
 
Naszło mnie dziś na placuszki. Zrobiłam z mąki z ciecierzycy i o dziwo całkiem niezle! Ze śmietana kwaśna i maslem orzechowym okazały sie nawet nawet :D po godzinie glu 104
 
Cześć dziewczyny
Czy ma któraś z Was tez problem z ketonami w moczu? Jestem na nocnej insulinie obecnie 21 jednostek . Cukier na czczo ponad 90 ciągle jem o 20.30 kolację. Jak dołożę druga to cukier mam rano ponad 100 ,jak zjem później rowniez. Jak sobie radzicie ? Obecnie 30tc
 
reklama
Hej.
Ja jak mam cukier w normie to wyszły mi ketony, jak cukier za wysoki to ketonów nie ma... Nie znalazłam jeszcze niestety złotego środka :(
Cześć dziewczyny
Czy ma któraś z Was tez problem z ketonami w moczu? Jestem na nocnej insulinie obecnie 21 jednostek . Cukier na czczo ponad 90 ciągle jem o 20.30 kolację. Jak dołożę druga to cukier mam rano ponad 100 ,jak zjem później rowniez. Jak sobie radzicie ? Obecnie 30tc
 
Do góry