reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Ja też dostałam instrukcję, żeby wstrzykiwać w udo, albo alternatywnie w ramię.

U mnie dziś na czczo 99 - najlepiej od tygodnia, a już mam 11 j. i czuję, że ta wartość będzie tylko rosła [emoji20]
Ja biorę insulinę od wczoraj 4 J. Narazie mam wysoki wynik na czczo 104 jak nie zejdzie będę zwiększać dawkowanie [emoji15]
 
reklama
To może zależy od rodzaju insuliny w takim razie już sama nie wiem. O ja głupia że nie zapytałam.

Hej raczej nie zależy od rodzaju insuliny ponieważ w pierwszej ciaży też podawałam sobie w brzuch a teraz przy drugiej ciaży ta sama insuline podawałam sobie w udo ☺️
I jak poszło to pierwsze wkłucie? Pewnie nie było takie straszne ☺️ Nie zaszkodzisz dzidziusiowi nic się nie martw ☺️
 
Hej raczej nie zależy od rodzaju insuliny ponieważ w pierwszej ciaży też podawałam sobie w brzuch a teraz przy drugiej ciaży ta sama insuline podawałam sobie w udo ☺️
I jak poszło to pierwsze wkłucie? Pewnie nie było takie straszne ☺️ Nie zaszkodzisz dzidziusiowi nic się nie martw ☺️
Strach ma wielkie oczy,nawet nie poczułam wkłucia. Zadzwoniłam jeszcze do swojej ginekolog i potwierdziła że w brzuch mogę robić, kazał przyszczypnąć skórę i wtedy wbić igłę. Używam igieł 6mm.
 
reklama
Strach ma wielkie oczy,nawet nie poczułam wkłucia. Zadzwoniłam jeszcze do swojej ginekolog i potwierdziła że w brzuch mogę robić, kazał przyszczypnąć skórę i wtedy wbić igłę. Używam igieł 6mm.

No widzisz ale wiadomo, przed pierwszym wkłuciem chyba każda odczuwała delikatny stres ☺️ Oby się tylko u Ciebie uregulował cukier na czczo i będzie ok ☺️ A który to tc?
 
Do góry