reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Każda z nas może co innego jeść....jednej podnosi się cukier a drugiej nie.


Cukry żyją swoim życiem.....tego jeszcze do końca nikt nie pojął:-p
No tak ale w szpitalu tego nie wiedza przeciez co komu podnosi cukier myle sie?
ticker.php


023328990.png
 
reklama
hej
mamuśki

Kuroslaw- mały słodziak z synusia:tak::tak::tak:

emka - twoja córcia niech jeszcze posiedzi u ciebie zima za oknem:tak::tak::tak:

u nas powoli nocne cukry jakieś nie takie dziś 97:wściekła/y: po 26j insuliny więc dziś 28j pójdzie;-)

jak ja już bym chciała być po już fizycznie (leżenie od czerwca) i psychicznie (obawa co z małym) mam dość:-:)-:)-(

ale jeszcze 3 tygodnie i niech mnie kroją:tak::tak::tak:
 
Witam słodziutkie.

Ale dziś miałam sen......zagadka --- słowo na 6 liter i zaczynało się na S.....a rysunek do tego był taki:

-wejście do kopalni , takie stare , duże , szerokie, takie jak w starych filmach ,

co potem takie wózki stamtąd wyprowadzali.


Odpowiedz:: Strach , a ja miałam się tak rozszerzyć jak te wejście do kopalni:szok::szok::szok::szok:
 
u mnie na czczo 91
zaraz cos jemy :) pewnie chalke :)
na to badanie wr i hbs trzeba byc na czczo ?
musze jeszzce toxo zrobic. ile razy robilyscie toxoplazmoze ?
 
Gabriel dziękuje za uznanie :-) aż mu czkawka przeszła :cool2:

emka: wr i hbs to weneryczne i zołtaczka, więc czy na czczo czy nie to antyciała masz albo nie :-)
rybka: jestes niesamowita, ze tyle lezysz i tyle optymizmu :-) dasz rade jeszcze chwilke! :tak: masz juz umówiony termin?
anaa: w szpitalu najlepiej samemu sobie diete prowadzic. Ciemny chleb, cos na niego, jakies warzywka i kochajaca rodzinka podrzucajaca czasami cos cieplego i zdrowego i mozna przezyc i z cukrzyca. Ja po 3ch tygodniach jeszcze do domu ten chleb przytargałam :-) (i z wielką radością przeszłam na bułę wrocławską!:-D)

ciekawa jestem czy IzaBK i KaskaK zrobiły w końcu obciążenie glukozą... nie odzywały się? a AgMich -zrobiłaś?
 
uff
nie widzi mi sie na czczo jechac i robic ;/
chyba bym zemdlala teraz w ten mroz ;)
wlasnie kanapke z dzemem pochlaniam i piore to i owo w jelpie ;))

od kiedy jestescie na zwolnieniu lekarskim ? :)
 
Ostatnia edycja:
witam dziewczyny, u nas jakoś się kręci:))) Mała nie śpi ciągle je no i oczywiście dostaje też butelkie, pokarmu mam za mało i niestety nie mogę pozwolic żeby krzyczała.
 
reklama
Do góry