reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Ja jak poszaleje to coś robię w domu bo potem mam schizy przed mierzeniem:-p.

Więc jak grzeszę to się ruszam i potem na ogół cukry ok.

Właśnie się najadłam bigosu i muszę chyba się poruszać.

Zaczęłam prasowanie.wyprasowałam 9 pieluch tetrowych , 2 body mini 50-56cm

i już mnie to znudziło:cool:.
Resztę chyba zrobię jutro a mała to chyba będzie pańcia bo ma chyba już więcej ciuchów ode mnie:-D:-D.
Przesadziłam chyba z tymi rzeczami ....musiałabym chyba przebierać ją 3 razy dziennie.
 
reklama
Czesc dziewczyny- ja sie obudzilam dzisiaj z cukrem 72, a po sniadanku 93 suuuuper, bo jeszcze tyle tyg. przedemna. Musze wytrzymac na tej diecie chociaz do 24 tyg., pozniej to juz raczej bede na lekarstwach:( w 25 bede miec sterydy dla dzidziusia na pluca wiec to juz klapa - bo po sterydach trzuska siada mi cakiem... atak na marginesie ja jem slodycze ale lekarz mi powiedzial ze nigdy jako przekaske tylko przy posilku, a jesli chce cos slodkiego na 2 sniadanie to mam zjesc kanapeczke z wedlinka, i wtedy cukier jest w porzadku. W poprzedniej ciazy zawsze przy obiado -kolacji zjadalam pol kremowki-duzzzej kremowki i dawalam rade.
 
Maria: fakt, ze na brak pokarmu nie narzekam, ale znowu mi maly w nocy numer wywinal i spal i spal!:wściekła/y: w sumie 7 godzin! jak go probowalam przystawic to nie chcial w ogole zuc! Az wkoncu odciagnelam i z butli dalam - i to mu pasowalo -bezwysilkowo!

Rano zmierzylam cukier i byl 97. W sumie takie mialam na poczatku ciazy, wiec to chyba moja norma... pod koniec ciazy maluszek musial mi jakos pomagac, bo mialam kolo 80...

aasica: maltana uzywalam przed, ale teraz maly nie masakruje mi brodawek i nie smakuje mu maltan a mi sie nie chce za kazdym przystawieniem latac i myc do lazienki :-p. Ale jest bardziej naturalny niz bepanthen, wiec jakby co to stawiam na maltan

co do slodkosci to ja podjadalam i mi cukier nie skakal po gorzkiej czekoladzie, kinder pingui, sernikach, szarlotkach domowych itp. Za to po Lu Go -kosmiczne cukry! i kopytka bardzo podnosily -raz w szpitalu zjadlam...
nalesniki z owocami albo tartym podsmazonym jablkiem -super
 
a to moje cukrzycowe malenstwo :-) czyli Cukiereczek :tak:
 

Załączniki

  • 5 dzien zycia.jpg
    5 dzien zycia.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 40
  • na rekach taty.jpg
    na rekach taty.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 40
ja tez chce juz swoja !!!
:))
wazy 2600 :) bylam dzis u lekarza :) mialam robiony wymaz z odbytu :D nic strasznego fakt hehe :)
mysle co na kolacje :)
chyba zapiekanki ;)
 
reklama
najpierw o cene spytalam ale juz znalazlam a ze z krwi to szukalam i szukalam i nie moglam znalezc wiec edytowalam ;p :)
na czczo trzeba byc ? chyba nie.. ?
 
Do góry