reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Powiedzcie mi moje drogie jak to jest lezalkam w szpitalu na podtrszymaniu byla dziewczyna z cukrzyca ciążową dostawala straszne jedzenia, nastepnego razu juz na przed porodowce lezalam na innej sali tem tez byla kobieta z cukrzyca ciazowa i uwiezcie ze jadla tak jak ja z malymi tylko zmianami. To jedna ma rygorystyczna dieta a druga nie musi trzymac diety. Obydwie sie sprawdzaly cukier i mialy wysoki. Ktoras z Pan moze to wyjasnic tak mnie to ciekawi pozdrawiam:happy:
023328990.png
 
reklama
hej Dziewczynki,
ja tu wracam jak bumerang, fakt, że dluuugo mnie nie bylo, ale brak czasu niestety.
Włąśnie wczoraj bylam na kontrolnej wizycie u ginekolog no i troszkę mnie podlamała, bo cały czas szczyciłam się tym, że nawet podczas ciąży chudnę, a tu się zdziwiłam, bo poprzez 4 tygodnie nabralam 3 kg! Fakt, że to w tak krótkim odstępie czasu zbyt szybkie przybranie, ale to tylko 3 kg podczas calej mojej ciąży (a jestem w 6 miesiącu...). Przyznaję się bez bicia, że podjadałam pomiędzy posiłkami i to wcale nie były rzeczy zdrowe...raczej słodkości, ale kurde nie miałam pojęcia, że organizm je aż tak szybko przyswoi!!! wiem, że trzeba się pilnować (w pierwszej ciąży bardzo się pilnowałam!).
Dziewczyny pytanko:co Wy robicie jak macie niesamowitą ochotę na slodkie?
Dopiszę tylko, że jak do tej pory to udalo mi się uniknąć insuliny. Ale mam obawy co będzie dalej....
 
hej Dziewczynki,
ja tu wracam jak bumerang, fakt, że dluuugo mnie nie bylo, ale brak czasu niestety.
Włąśnie wczoraj bylam na kontrolnej wizycie u ginekolog no i troszkę mnie podlamała, bo cały czas szczyciłam się tym, że nawet podczas ciąży chudnę, a tu się zdziwiłam, bo poprzez 4 tygodnie nabralam 3 kg! Fakt, że to w tak krótkim odstępie czasu zbyt szybkie przybranie, ale to tylko 3 kg podczas calej mojej ciąży (a jestem w 6 miesiącu...). Przyznaję się bez bicia, że podjadałam pomiędzy posiłkami i to wcale nie były rzeczy zdrowe...raczej słodkości, ale kurde nie miałam pojęcia, że organizm je aż tak szybko przyswoi!!! wiem, że trzeba się pilnować (w pierwszej ciąży bardzo się pilnowałam!).
Dziewczyny pytanko:co Wy robicie jak macie niesamowitą ochotę na slodkie?
Dopiszę tylko, że jak do tej pory to udalo mi się uniknąć insuliny. Ale mam obawy co będzie dalej....

Ja też jestem w 6 m-cu i jak narazie jestem 1 kg na minusie.:confused:
 
Rybko tych mrożonych owoców to Ci naprawdę zazdroszcze !!!!!

U mnie we wsi tj w miasteczku mogę o takich rzeczach pomarzyć ....a po marketach większych już nie pamiętam kiedy chodziłam:wściekła/y:

W sklepach u mnie brak jakichkolwiek mrożonych owoców.....

.....no chyba ze szuka się pierogów to są:wściekła/y:


ja mam moje działkowe pomrożone nie ze sklepu:tak::tak::tak:

u nas jako tako

dziś po wizycie i jest w miarę ok szyjka jakoś się trzyma łożysko ok
a mały waży już 3010g jak na 34tydzień 1dzień to sporo:tak::tak:
ale to dobrze jakby miał zamiar się wcześniej wydostać:tak:

słodkości
 
hej Dziewczynki,
ja tu wracam jak bumerang, fakt, że dluuugo mnie nie bylo, ale brak czasu niestety.
Włąśnie wczoraj bylam na kontrolnej wizycie u ginekolog no i troszkę mnie podlamała, bo cały czas szczyciłam się tym, że nawet podczas ciąży chudnę, a tu się zdziwiłam, bo poprzez 4 tygodnie nabralam 3 kg! Fakt, że to w tak krótkim odstępie czasu zbyt szybkie przybranie, ale to tylko 3 kg podczas calej mojej ciąży (a jestem w 6 miesiącu...). Przyznaję się bez bicia, że podjadałam pomiędzy posiłkami i to wcale nie były rzeczy zdrowe...raczej słodkości, ale kurde nie miałam pojęcia, że organizm je aż tak szybko przyswoi!!! wiem, że trzeba się pilnować (w pierwszej ciąży bardzo się pilnowałam!).
Dziewczyny pytanko:co Wy robicie jak macie niesamowitą ochotę na slodkie?
Dopiszę tylko, że jak do tej pory to udalo mi się uniknąć insuliny. Ale mam obawy co będzie dalej....


Ja przytyłam 2kg a do szpitala ide pod koniec lutego.

Jak mam ochotę na słodkie to jem 3 wafle z firmy Sante.....Słodzone są FRUKTOZĄ!!! czyli cukrem owocowym a nie jakimś podejrzanym słodzikiem.

Nie powodują tzw.piku glukozy.....czyli po mału cukry idą w górę.

Ewentualnie piekę sernik z łyżką cukru i też jest ok.
 
reklama
Do góry