reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Iza robiłas już obciążenie w labie???

Iza, wybierasz się do laboratorium na te probe z 75 g?

pamiętacie :sorry:
wybieram się, ale nei wiem kiedy... całkiem mi się nie chce... mrozy wielkie, to z maleńką 2 h musiałąbym w przychodni spędzić, a jakoś mi się to nie uśmiecha...
i w ogóle doła złapałam jakiegoś i nie chcę się dowiedzieć, że mam jednak tę cukrzycę, bo to by mnie dobiło. Pewnei jej nie mam, ale jednak wolę na razie się nie wybrać :confused2:
w 2010 pewnie dopiero pójdę :cool2:

mdmd - a Ty jakie masz zalecenie?
 
reklama
Iza, ja mam zrobić ten test 6 tyg. po porodzie, chociaż będzie trudno z tych samych względów co Ty. szkoda takiego malucha trzymać 2 h w przychodni.Może do polowy stycznia mróz trochę zelżeje.A może uda mi się załatwić kogoś na te 2 h, żeby posiedział z małą.
Dziewczyny juz mamusie, jaką ścieżkę szczepień wybieracie? będziecie szczepić albo już szczepiłyście dzieci na pneumokoki i rotawirusy?
 
hej

AGA raz jeszcze wielkie gratulacje:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

już wczoraj AGA pisała sms-ka ale ja miałam ciężki weekend:-:)-:)-(

brzuch twardy skurcze nie regularne :-:)-:)-(
cukry ble:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: zobaczymy jak dziś będzie:eek:
koło 9 dzwonie do gina i zobaczymy co powie;-)
 
ja po rozmowie z ginem o 10.30 wizyta i zobaczymy

co do jedzeniowego kryzysiku to ja wprost zapytałam moją diabetolog jak mam przeżyć wigilię i mi poprzestawiała posiłki i ww i powiedziała ile insulny dowalić żeby było miło:tak::tak::tak:
 
my już po wizycie

jesteśmy w domku:tak::tak::tak: choć pan dr wolałby nas w szpitalu

dostałam fenoterol co 6 godzin i isoptin i zobaczymy
jutro rano badanka na jonogram i mocz koło 14 wizyta u gina;-);-);-)

każdy dzień do przodu

no i cukry mogą mi szaleć:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a raczej na 100% będę fiksować
no nic damy radę:tak::tak::tak:
 
reklama
cześć Dziewczyny, ja tutaj nowa i jeszcze nie wiem nic co i jak... :sorry:
dzisiaj odebrałam wyniki (walczę z powracającą po latach kamicą nerkową) i okazało się, że to, co było źle już się poprawiło, ale o dziwo - wyszło mi spore podejrzenie cukrzycy ciążowej :szok: tego się absolutnie nie spodziewałam, mimo, że wiedziałam, ze pewne ryzyko dziedziczne jest... ale powiedzcie, czy to możliwe, żeby tak wcześnie - w 9. tygodniu - cukrzyca ciążowa nagle się ujawniła?
badanie glukometrem wyszło w porządku, ale martwię się, bo do ukochanego za granicę miałam jechać jutro na święta. a teraz trochę strach, bo to maleńka wioseczka zgubiona w górach i o lekarza niełatwo...:-(
 
Do góry