reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Gabrysiu, GRATULACJE!
Poprosimy o zdjęcie i szczegóły jak już będziecie w domku.

Dziewczyny,ale ruch na wątku :-) i bardzo dobrze. dla mnie to wątek, z którym czuję się najbardziej związana. jak wiele innych mamuś zresztą :-)
Czy KaśkaK się odzywała po powtórzeniu krzywej? Bo może coś przegapiłam?
 
reklama
my już w domku

szyjka trochę się skróciła póki co dostałam relanium 2mg


jak do jutra się nie poprawi dostanę na stałe kordafen na zatrzymanie akcji

ale jest dobrze:tak::tak::tak:
 
Rybka trzymajcie się tam dzielnie!!!!
no to po wizycie, p dr rewelacja miła, uśmiechnięta i konkretna!!!!
normy rano do 100, 1 h do 140, po 2 h do 120
więc daleko mi do tych górnych norm, co mnie b. cieszy :-D zapytała jak miałam robione badanie, jak powiedziałam, że z palca to powiedziała, że po nowym roku mam powtórzyć,a narazie mam cukrzycę odroczoną :-D:confused2: mam jeść normalnie bez cukrów prostych i tłuszczów, mierzyć cukier raz na 3-4 dni 2h po posiłku, na czczo mam nie mierzyć bo mam dobre, ulżyło mi bardzo, ale jeśli pozwolicie to zostane z wami bo ta dieta mi służy :-)
 
Pyszne obiadki miałyście! ja przytyłam 4,5 kg. Byłoby 7,5 ale na diecie cukrzycowej schudłam 3.:-D:-D:-D

Riterka super wieści!!! gratuluje i zostań z nami!

Rybka macie się trzymać w dwupaku i już!
 
Rybka trzymajcie się tam dzielnie!!!!
no to po wizycie, p dr rewelacja miła, uśmiechnięta i konkretna!!!!
normy rano do 100, 1 h do 140, po 2 h do 120
więc daleko mi do tych górnych norm, co mnie b. cieszy :-D zapytała jak miałam robione badanie, jak powiedziałam, że z palca to powiedziała, że po nowym roku mam powtórzyć,a narazie mam cukrzycę odroczoną :-D:confused2: mam jeść normalnie bez cukrów prostych i tłuszczów, mierzyć cukier raz na 3-4 dni 2h po posiłku, na czczo mam nie mierzyć bo mam dobre, ulżyło mi bardzo, ale jeśli pozwolicie to zostane z wami bo ta dieta mi służy :-)


super tylko pozazdrościć:tak::tak::tak:

a co wiecie o Gabrielce???
 
reklama
Do góry