reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Siadaj choć szkoda,że i Ty tu
Ja dziś nie ogarniam tematu jakoś mi tak źle ogólnie
Nie jest to łatwy temat dla mnie i mam wrażenie że wszyscy w koło radzą sobie super.
O nie, ja jestem beznadziejna. Nie mam ochoty jeść tych rzeczy, które są dozwolone... Jak mam zjeść sałatkę to zaczyna mnie mdlic... Męka
 
Siadaj choć szkoda,że i Ty tu
Ja dziś nie ogarniam tematu jakoś mi tak źle ogólnie
Nie jest to łatwy temat dla mnie i mam wrażenie że wszyscy w koło radzą sobie super.
ja o cukrzycy nie wiem dosłownie nic, w poprzednich ciążach temat mnie nie dotyczył. Dopiero jutro mam teleporade z diabetologiem.
Czy na glukometr dają receptę ? Wizyta będzie prywatnie i nie wiem czego się spodziewać, o co pytać, ogólnie mam doła.
Do tej pory cieszyłam się że synek ładnie rośnie, a teraz boję się że to przez cukier.
 
ja o cukrzycy nie wiem dosłownie nic, w poprzednich ciążach temat mnie nie dotyczył. Dopiero jutro mam teleporade z diabetologiem.
Czy na glukometr dają receptę ? Wizyta będzie prywatnie i nie wiem czego się spodziewać, o co pytać, ogólnie mam doła.
Do tej pory cieszyłam się że synek ładnie rośnie, a teraz boję się że to przez cukier.
Dobrze cie rozumiem, czuje jakbym nie miala "ciąży" a cukier...Wstałam teraz ,cukier 102..chce się mi spać a powinnam już coś jeść a nie wiem co....Nie ma spokoju tylko jakaś spina.
 
ja o cukrzycy nie wiem dosłownie nic, w poprzednich ciążach temat mnie nie dotyczył. Dopiero jutro mam teleporade z diabetologiem.
Czy na glukometr dają receptę ? Wizyta będzie prywatnie i nie wiem czego się spodziewać, o co pytać, ogólnie mam doła.
Do tej pory cieszyłam się że synek ładnie rośnie, a teraz boję się że to przez cukier.
Jeśli ten lekarz ma umowę z NFZ, to pewnie wypisze Ci paski z częściową refundacja i do tego w aptece powinni dać Ci glukometr za darmo. Problem jest w tym, że paski wypisuje się do konkretnego modelu glukometru. Możesz rano przedzwonić do apteki blisko domu i spytać, jaki model glukometru mieliby żeby Ci wydać. Mnie lekarka przepisała AccuCheck Performa, w aptece nie mieli i miałam wybór: wrócić do lekarki żeby zmieniła nazwe albo jeździć po mieście i szukać tego konkretnego modelu.
 
Jeśli ten lekarz ma umowę z NFZ, to pewnie wypisze Ci paski z częściową refundacja i do tego w aptece powinni dać Ci glukometr za darmo. Problem jest w tym, że paski wypisuje się do konkretnego modelu glukometru. Możesz rano przedzwonić do apteki blisko domu i spytać, jaki model glukometru mieliby żeby Ci wydać. Mnie lekarka przepisała AccuCheck Performa, w aptece nie mieli i miałam wybór: wrócić do lekarki żeby zmieniła nazwe albo jeździć po mieście i szukać tego konkretnego modelu.
Ja mam od mamy to pokaż lekarce i poproszę o nie cudowanie. Co za różnica, chyba ze będzie cisnęła swój z firmy z której długopisik dostaje od akwizytora 🤣
Ten od mamy mam opanowany,spasował mi wiec po co kombinować.
Kurcze jajka można to mi nie podchodzą smakowo ...wesołe ciążowanie 😅
 
reklama
Ja mam od mamy to pokaż lekarce i poproszę o nie cudowanie. Co za różnica, chyba ze będzie cisnęła swój z firmy z której długopisik dostaje od akwizytora [emoji1787]
Ten od mamy mam opanowany,spasował mi wiec po co kombinować.
Kurcze jajka można to mi nie podchodzą smakowo ...wesołe ciążowanie [emoji28]
Mojego glukometru, który sobie kupiłam w związku ze zła krzywa, nie zaakceptowała, powiedziała, że nie zna firmy i nie wierzy. Przez około tydzień mierzyłam tymi dwoma i jak dla mnie ten od niej zawyża.
 
Do góry