reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

aureolcia - brawo :) dobrze ze znalazlas sposob na małego :) kurcze musze szybko tę chuste zamowic to moze i u mnie sie uda :)

nice girl - rany ... wspolczuję takiej wycieczki z przebojami... dobrze ze mialas czekolade pod reka :) no ale co to ja widze na suwaczku.... :) toz ty juz rodzic mozesz w kazdej chwili :) we Wrocławiu juz nie wstrzymują porodów w 37 tygodniu takze mam nadzieje ze torba gotowa przy drzwiach lezy :)

aasica - ale ona jest suuuper :) i jaki piesio fajny :) a ze tak sie dopytam - jak u was wyglada dzien jezeli chodzi o jedzenie ? ile razy sloiczki leca? czy jakies herbatki dajesz?

riterka - to ja tez sie przywitam :)

gabrielko - wszystkiego naj naj naj dla Natanka na 9 miesiąc :) buziole od cioci :)

agga - no i dla Filipka na te 5 miesięcy równiez naj naj i buziole :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
aasica - śliczna ta Twoja córunia

Dzięki dziewczyny za uspokojenie ... u mnie wychodzi w sumie 2 tyg różnicy między brzuszkiem a całą resztą, ale właśnie jak Was podczytywałam to co druga tak miała i się nie przejmowałam, ale oczywiście diabetolog musiała swoje trzy grosze dorzucić :-)
Też mi się wydaje, że oni są nawiedzeni i jak się nie utyje za dużo to im się od razu coś zapala i straszą, że jak się nie będzie jadło to .... :-)
 
Witam słodkie.

majka daję tylko raz obiadek.....czasem dałam zamiast obiadku deserek , no i dałam już ze 4 słoiczki z mięskiem i raz rybę ale tą rybą to miała odruch wymiotny -tak samo zresztą jak przy szpinaku i tak się zakrztusiła że już nic jej nie dam co by jej nie smakowało bo co strachu przeżyłam to moje.
A tak to mniej więcej co 3h cycuszek, daje jej na żadanie i nie trzymam sie godzin. Herbatkę czasem daję koperkową ale nie za często i podaję jej tylko trochę a często.
Nie licze ile razy daję jej cycuszka , obiad daję o 13.


nice girl współczuję Ci takich przezyc, co do trzesawki to ja juz takie cos miałam przed ciazą i wtedy wiem ze musze cos zjesc, fatalne uczucie.
 
witajcie slodkie :)

moje slonko cudnie dzisiaj pospało - od 20 do 3.30 i potem do prawie 8 rano - po ostatnich przebojach nocnych to na prawde sukces :)

aureolcia - ktory schemat przyjmujesz ? karmienia naturalnego czy sztucznego?

asica - wozicie sie juz spacerówką? a tak poza tematem - wracasz do pracy? emkę to juz wcieło chyba na dobre - mam nadzieje ze je sie tam wszystko powyjasniało i poukładało
 
majka no właśnie nie wiem :eek: On jednak większość jest na cycku, w sumie modyfikowanego wypija góra 80ml w ciągu całej doby więc chyba przyjme ten przy karmieniu piersią.


A zresztą ja bym chciala tak jak agga żeby on szybko jadł normalne jedzenie zamiast słoiczków. Nie wiemczy to ma jakis wpływ ale chrześniak mojego m był chowany książkowo zgodnie ze schematami i nic poza tym i później był problem z wprowadzaniem normalnego jedzenia a teraz ma 9 lat i sporą niedowagę. On to przez cały dzień nie powie że jest glodny albo że mu się chce pić. Trzeba mu przypominać że ma coś zjeść i się napić a i tak je jak wróbel i nie ma ulubionej potrawy. A mój chrześniak słoiczków mało dostawał i szybko dawaliśmy mu no ziemniaczki z masełkiem, albo sucharki na rumianku z masełkiem i teraz chłopka jak dąb ani za chudy ani za gruby ale o jedzenie się upomina:-p Nie wiem czy to zależy od dziecka czy może to przez to że te słoiczki są takie ochydne :confused:
 
nice-gigrl dobrz, że się nikt przed Ciebie jeszcze nie wepchał... przede mnie się jakiś baran w biedronce wepchał jak byłam jakoś tez w 37tc. a wepchał się z czym? z piwskiem!

aasica Hania na slicznotke rosnie :) a siedzi już? i dołączam się do pytania o żółtko i kaszkę.

majka Filipek pięknie dziękuje za życzenia :D ja zycze wszystkiego najlepszego dla Jagodki na 4ty miesiąc - troche spoznione niestety :( teraz mam chwilę czasu to przynajmniej Was dobrze przeczytałam a nie tak po łebkach.

A u nas co... pech 13 nas wczraj dopadł na skutek czego siedzimy dalej w Elblągu. Co się stało... Jak byłam wielka w ostatnich tygodniach ciąży i nie miałam się w co ubrać to pożyczyłam od koleżanki płaszcz bo po co kupować na 3-4tyg. No i wczoraj wymyśliłam sobie, że go oddam i zeby mnie M po drodze podrzucił. Przy kolezance są remonty i zahaczylismy o kraweznik i cos tam sie z dolu urwalo. Stoimy przy samochodzie i palimy papierochy az kolega mowi ze cos jakis gazem smierdzi czy paliwem. PAtrzymy a tam paliwo sie leje z samochodu. Przyjechal ojciec, musielismy rozpakowac caly samochod a teraz czekamy az ojciec bezie mogl wziac samochod na hol i zawiezc do warsztatu... ciekawe o ktorej wyjdziemy :/ Cudownie poprostu.

Filipek dostał pierwszy raz zupkę z glutenem wczoraj :) Zastanawiam się tylko co jaki czas podawaćgluten? Codziennie?

aureolcia to ze się nie upomina o jdzenie to raczej jego hm charakter. Moja 12 letnia kuzynka ma tak samo ze najchetniej nic by nie jadla, 0 slodyczy a jak juz cos je to potrafi i godzine siedzieć i dłubać w talerzu. Słoiczki wg mnie mogą jednak wpływać na "wybredność" dziecka. Tak jak mleko matki przyzwyczaja dziecko do różnych smaków tak też słoiczki chyba wyrabiają gusta?

Idę gotować marchewkę :-p Dostałam od Teściowwej z ogródka to trzeba wykorzystać^^
 
Ostatnia edycja:
agga zgodnie ze schematem bluten 1-2 razy w tygodniu. A ja to najchętniej Wiktorowi już bym dała ziemniaka z masełkiem :-p Ostatnio mu dałam polizać melona, ale był zadowolony :-p


Wiktor wczoraj zasnął o 22 obudził się o 5:30 na cycka i śpi do teraz :-p Oooo cos się zaczyna ruszać, idę go przebrać to już pewnie pampers przesikany na wylot
 
mam proźbe do dziewczyn które wiedzą co to może oznaczać o wyjaśnienie mi tego objawu
jestem w 32tc i w moczu wykryto glukoze 0,2g/dl , co to może oznaczać? czy to dużo? nigdzie nie moge nic znaleść na ten temat, a wizyte mam dopiero na czwartek.
dodam że w 26tc miałam robione badania z obciążenia glukozy 50g i wyniki wyszły mi w normie
 
reklama
martaz - ja akurat nigdy nie mialam cukru w moczu i prawde mowiac nie wiem czy ten wyniki jest duzy, ale raczej wydaje mi sie znikomy, jak sie martwisz zrob badanie jeszcze raz :)
 
Do góry