reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Majka staram sie jej masowac brzuszek, ale jak sie prezy tak bardzo, to chyba nic nie daje, uginam nozki tez jak ja boli. Tylko tez nie wiem czy dobrze to robie: jak uginam nozki to robie to tak: kolanka do brzuszka i tak uciskam, a brzuszek, to takie koleczka robie...

Jak bylam w srode na wizycie u neonatologa, to tak babka rzucala Zuzia, ze w szoku bylam, po prostu popychala z jednego boczku na drugi, z brzuszka na plecki, ale bez zadnej metody, tylko ja tak turlala...myslalam, ze jej raczki polamie...:(
Ja przed kapiela masuje jej stopki, delikatnie gryze stopki, jak na brzuszku lezy, to placki jej masuje, ale innych metod nie znam...
 
reklama
majka połóż Jagodę na plecy i pokaż jej gołe stópki. Wiktor na swoje się gapił chyba z 15 minut tak mu się podobały i próbował ich dotykać a jak mu się udalo to się chichrał :-) Spróbuj może jej się też spodobają, ale muszą być gołe bo ubrane już go tak nie interesują
 
Aureolcia - ja od co najmniej 2 miesięcy karmię Bartka na noc jedną butla bebilonu 2 bo wtedy może mój M usypiać Bartka a nie zawsze ja, i ja sobie moge wychodzić wieczorami czasem :) i odpocząć :) Trzymałam się żywienia bardzo długo, teraz już odpuściłam, ale bez przesady nie daję jakiegoś gówna. Więc dawałam marchewkę i jabluszko, buraka, ziemniaka, szpinak potem po mału jarzynową i wszystkie słoiki po kolei odpowiednie co do miesiąca. I herbatki do picia.
 
Pasek - mój M masowal Bartkowi brzuch z taką siłą że ja w szoku byłam - jak pokazał mi na mnie to siniaki mi narobił, a Bartkowi to przynosilo mega ulgę i odrazu bąki puszczał a i często kupę zrobił. I też dawałam bobo - coś tam.
z cycków zawsze coś leci - nie ma tak że są zupelnie kiedys puste.
 
pasek ja też Wiktorowi bardzo mocno masowałam, podnosiłam mu nogi do góry trzymałam jedną ręką a drugą i tak po bokach ściskałam, albo nadgarstkiem zgodnie ze wskazówkami zegara ale też robiłam to dosyć mocno aż m na mnie nakrzyczał że mu coś w środku poprzestawiam, ale tylko taki masaż dawał jakieś efekty.
 
Hej

Kupiłam wczoraj butlę Aventu, mała załapała, ale znowu kupki nie może zrobić i to jedzenie teraz to jedna wielka porażka. Ciągle się pręży i wypluwa butlę przez to. Wymiękam normalnie.


Poza tym obie ciągle zakatarzone.



Chyba muszę też mocniej zacząć robić masaże brzuszka, bo ja to tak delikatnie ...
 
pasek - dobrze ze nie widzialas badania neurologicznego :) dzieci sa troszke jak z gumy ale lekarka tez pewni juz niestety w rutynę popadla - poczytaj fajny poradnik i wiadomo co mozna, Zawitkowski mądry facet - mam jego ksiażkę ale ten poradnik to taka pigułka :) połowę pozycji i metod można wlasnie do zabawy wykorzystać :) ja w czasie kolki robiłam tak jak tu napisali
do masowania brzuszka jest jeszcze taka metoda ale w ataku kolki sobie jej nie wyobrażam

[video=youtube;ciQEuwhyaH0]http://www.youtube.com/watch?v=ciQEuwhyaH0[/video]
 
reklama
Do góry