reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Witam!
Ptaszyna - Majka odkryła rewelacyjne działanie mąki sojowej (chyba) i na tym piekła chleb i mogła tego zjeść dużo - jeżeli nie mozesz zbytnio chleba żadnego to męcz Ją o pzrepis - i dziewczyny robiły placki na otrębach z dżemem i sie zajaały jako słodycze;-)

widzę, że problem kupkowy to dziś główny temat - też sie martwiłam, bo od wczoraj od 19 kupki nie było ale za to pojawiłą sie dziś o 13.30 i o 14.40 - takze juz spokojniejsza jestem - ale może to efekt upałów - bo moja często chce cycka ale ssie krótko i zasypia - wyciagam jej wtedy tego cycka by się nie udławiłą a za 40 minut muszę lecieć znowu bo chce;-)
Nimue - też tak móiłam, żeby nie latać na zawołanie (ja też psycholog;-)) ale jakoś mi przeszło - jak ma mi płakać potem rozdzierająco to wolę jak Gabrielka - reagować wcześniej:tak: nie biegnę już jak stęka ale jak zaczyna kwilić to idę;-)

byłam wczoraj u swojego lekarza - zadowolona z wizyty jestem bo mogę do Niego chodzić dalej (to jest lekarz w klinice leczenia niepłodności i bałąm się, że po ciąży powie mi do widzenia) ale mam sie pojawić za 6 miesięcy - dostałąm recepty na 7 opakowań Azalii (to te tabletki z małą dawka hormonów dla kobiet karmiacych) - brała lub bierze to któaś z Was?

ja sie wykończę pzrez ten upał - siedzę w majtkach i staniku tylko :szok:

zmykam bo Michalina woła
 
reklama
czesc slodkie :)

u mnie tak do 13 byla masakra za oknem a teraz nawet jakis chmurki sie pojawily i wiatr powiewa i termometr spadl delikatnie ponizej 30... ale o zgrozo na czwartek w prognozie dla wroclawia widnieje koszmarna liczba.... 36 :szok: chyba sie zamkne z mala pod prysznicem....

maria - no to mi sie teraz cisnienie podnioslo bo m nie wytrzymal i pognal kilka dni temu do sklepu ... nawet nie pytalam ile wydal bo pewnie bym padla z wrazenia... a szkoda bo bardzo fajna ta ktora polecalas chociaz nasza tez mi sie podoba :) no i dzieki za kciukasy

gabrielka - kusisz tymi fajeczkami.... ehhh... :) a jagoda w tych centylach co do wzrostu po środku a wagowo ponizej 3 ... chudzinka z niej choc i tak juz mocno cialka nabrala :)

ptaszyna - witam i gratuluje nowego szczęścia :)

nimue - a ja jeszcze pytanie co do Alles - rozmiarowka u nich nalezy do tych zanizonych czy zawyzonych ?? bo ja mam tak na pograniczu i nie wiem w ktora strone zaryzykowac :D

mama ola - takie karmienie to dla mnie marzenie :) jezeli maly odpowiednio przybiera to nie masz sie kompletnie czym przejmowac tylko sie cieszyc :)

Andzia S - ubieglas mnie z pytaniem :) - ja dostalam cerazette ... wzielam recepte ale wlasciwie to nie wiem czy chce brac chormony... choc lekarka mnie zapewniala ze nie maja takich skutkow ubocznych jak tabletki dwuskladnikowe
 
Asiek jak u ciebie cukry/?:-)

Majka wq środe 35, u nas troche padało ale nawet tego nie odczułam, a teraz słońće ii mamy tropiki:wściekła/y:

Maria jak Bartek i duży słoik ryby? :):rofl2:

Emka a z tobą co się dzieje?
 
gabrielka dałam Wiktorowi ten lacidobaby a za chwilę wszystko ulał :wściekła/y:
Mam mu dać jeszcze jedną saszetke?


Czy to możliwe że on się już świadomie uśmiecha :szok:
 
ja bym nie dala Aureolcia jeszcze raz bo zawsze cos zostalo - daj tego czopa i koniec paniki.

Gabrielko
zjadl bardzo chętnie słoik rybny i to caly :) zobacze jak jutro po nim będzie :)

Emka
- to chyba nas opuscila na dobre.
 
majka - no właśnie nie wiem czy przybiera, bo wizyta u pediatry i ważenie dopiero za tydzień :baffled:. Ale tak myślę, ze jakby był głodny, toby chyba płakał?

A co do biegania na zawołanie, to ja mam odwrotnie. W ciąży mi się wydawało, że będę na każde skinienie - żeby mały czuł się bezpiecznie w nowym świecie itd... Ale teraz jak się budzi i nie płacze, tylko sobie coś tam gada lub mruczy, to mu nie przeszkadzam. Chyba, że już pora najwyższa na karmienie. Czasem się z nim pobawię, czasem ponoszę, a czasem leży sobie całkiem sam i też mu chyba dobrze :blink:

Słyszałam, że na żółtaczkę dobrze jest dziecko wystawiać na światło... Co myślicie o tym? Chyba nie chodzi o samo słońce? Nie wyobrażam sobie dziecka na takie ostre słońce wystawić :baffled:
 
Hej!

Czuję, że się zaczynam rozpadać powoli- do tej pory przy wstawaniu do łazienki coś mi w krzyżu zawsze strzelało, a teraz strzela na 2 strony- w krzyżu i w spojeniu :szok: Takie pykanie stereo... Jeszcze mi chyba młody jakoś w nerw kulszowy dokopuje, bo co i rusz mnie taki bolesny impuls przeszywa... Eh, starość nie radość... choć to pewnie bardziej z rozluźniających się stawów (to strzelanie) niż z wieku ;-)

mama_Ola- ja wprawdzie nie ekspert od laktacji i na razie 0 doświadczenia mam, ale jak dziecko krótko ssie pierś, to mu się często pić po prostu chce i zaspokaja się tą mniej tłustą fazą...
Teraz przy upałach to w sumie byłoby logiczne... Generalnie to ponoć 7-8 minut ssania powinno dziecku wystarczyć; najważniejsze, to żeby przybierało na wadze...

Ptaszyna- witaj! :)

Andzia- no właśnie ja się obawiam, że na byle stękanie też będę latać...W ogóle już zaczynam kombinować, jakby tu mieć dziecko cały czas w zasięgu wzroku... Może leżaczek... Tylko czy można już noworodka w nim trzymać?...

Majka- gratuluję udanej wizyty :)
Z tymi stanikami to chyba jakoś zamotałam, bo pisząc miałam na myśli, że Allesy mi się podobają, ale mam zwykły bawełniak, Alle sobie może po porodzie sprawię... Niemniej jednak też się interesowałam tym, jaki rozmiar dobrać i jedno wiem- ponoć są bardzo rozciągliwe pod biustem, czyli lepiej kupić trochę "ciaśniejszy". O miseczkach nie mam pewnych, sprawdzonych informacji, niemniej jednak wyczytałam, że rozmiarówka jest trochę zaniżona... Tutaj jest link do tabeli rozmiarów Alles, może to coś pomoże...
Jeszcze raz sorki za wprowadzenie w błąd...
Tak w ogóle to chyba Mama_Ola kupowała Alles, może ją trzeba pomęczyć o tę rozmiarówkę, jak znajdzie chwilkę czasu...
Starlet chyba też używała/używa...
 
Aureolcia a Wiktorek to kawał chłopaka:-D jaki on poważny:-D ile on waży|?

super Wiktorek

a swoja droga daj mu czopek,niech zrobi kupe

Witam witam :) widze że tu bardziej jest teraz temat dzieciaczkowy niż ckurzycowy :) Jak tak Was czytam to sobie uswiadamiam co mnie czeka :) bo juz zapomniałam :)

witaj Ptaszyna

oj u mnie weny na pisanie brak
goraco i jakas rozkojarzona jestem
cukry z ran oki miedz 86 a 94 wiec niezle
po pracy jak wracam taki gorac ze nawet odpalac kompa mi sie nie chce

milego wieczoru moje slodkie

a dzieciaczki przeslodkie ,przejrzalam wszystkie fotki
 
Jeśli chodzi o biustonosz Alles to ja przed ciążą nosiłam rozmiar 75E z Triumpha, a z Felliny 75F, w ciąży nieznacznie się mi biust wypełnił i kupowałam do karmienia 75F i jest dobry, a materiał jest lekko rozciągliwy jeszcze, więc myślę, że przy nawale powinnam się w niego zmieścić.
 
reklama
Do góry