reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Covid 3 trymestr

To niezle nadgonil 😮 u mnie tez tydzień młodsza niż z daty miesiączki, ale jeszcze nie podganiała pod tę datę

Profilaktycznie umówiłam się na teleporade i dostałam receptę na heparynę w celu uniknięcia ryzyka zakrzepów w łożysku… czy ktoś dostał tez może takie zalecenia? Ja nie mam pojecia jak zrobić sobie zastrzyk…

Normalnie. Zwykle dziewczyny robią w brzuch. Tylko niestety często mają duże siniaki zebys się nie przeraziła.
 
reklama
W związku z covidem ?
Tak, w związku z covidem, nie czytałam jeszcze nigdzie zeby komuś zalecono w związku z tym heparynę.

Nie miałam wczesniej żadnego ryzyka zakrzepicy, a po jednej trudnej nocy z covidem dzisiaj poza katarem i trochę pokasływaniem czuje się dobrze, nie mam też stanu podgoraczkowego, trochę mnie zaskoczył ten lekarz
 
Tak, w związku z covidem, nie czytałam jeszcze nigdzie zeby komuś zalecono w związku z tym heparynę.

Nie miałam wczesniej żadnego ryzyka zakrzepicy, a po jednej trudnej nocy z covidem dzisiaj poza katarem i trochę pokasływaniem czuje się dobrze, nie mam też stanu podgoraczkowego, trochę mnie zaskoczył ten lekarz
Dziwne takie trochę 😁 mi nic nie zalecili 🙈
 
Przechodziłam, w 37 tc, byłam akurat w szpitalu (z innego powodu). Covida niczym nie leczyłam, miałam tylko monitorowane crp (było wysokie, spadało).
 
Do góry