reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

To prawda kurz jest wszędzie - jak byłam mała to byłam uczulona na dwie rzeczy aspirynę (krwotok) i ugryzienia owadów - puchłam jak balon
 
reklama
hey

wczoraj byłam z Kacprem u dentysty , nie było łatwo :sorry:
dziś dzięki słońcu dzień zaczął mi się dobrze
dostałam paweru i sprzatnęłam pokój (odsuwając meble ):cool2:
a teraz lecę na spacerek :happy:
 
czesc ale fajnie ze juz weekand
jutro jedziemy w odwiedziny do kolezanki,musze kupic jakis drobiazg na nowe domek dla nich,ja na plotki,a Oli do Sandi,jest pol roku mnodsza,badzo sie lubia

a ja mam mala u sasiadki,bo nie zdarzlismy wejsc na gore,Oli zostala zaproszona na zabawe,jeszcze pol godzinke i po nia idzie,obejrza na spokojnie Brzydule
zajadam wlasnie ryz z warzywami na paletnie,bo jakos to za mna chodzilo kilka dni;-)

zdrowka dla chorowitkow
ide zajrzec jeszcze gdzies indziej:-)
 
dzien dobry
my po dlugim spacerze...fajna pogoda to w parku bardzo duzo dzieci.
caly park ejst odnowiony, wszytkie zabawki nowe wiec mala do domuw racac nie chciala
 
dzien dobry
u nas obiadek sie gotuje, mala sie bawi a tak kolo 11 do parku jedzie z dziadkiem, musi mu poakzac nowe zabawki.
wiec mam wolne:))
pobuszuje na allegro bo nie mam pomyslu co Majce na mikolaja kupic...

pogoda super...
 
Dzień doberek. :-)

U Nas też piękne słoneczko. :-) Zuzia poszła właśnie spać z Babcią,G. obrał pyrki,a ja zrobiłam lodową,duszę mięsko i piję kawkę. :-p :-)
 
Dobry wieczor mamuski:-)

Ja juz mam wolny wieczor,maly spi(ale w dzien wcale nie spal) protest sobie zrobil:eek:

Pogoda do bani,wlasnie zaczelo lac strasznie:crazy:

Mamciu ja zaraz zajrze na ten nowy watek,ale juz moge powiedziec ze fajna sprawa-porady:tak:
 
reklama
witam :)
pierwszy raz jestem u Was :-) i w zasadzie to mam do Was pytanko...
nie jestem z biologicznym ojcem dziecka juz od polowy ciazy, przebywa on w ZK i nie bardzo interesuje sie dzieckiem, jestem panna a chcialabym ochrzcic mojego synka... czy nie bedzie zadnych problemow w kosciele ze jestem samotna mama?? jakie papiery beda potrzebne na chrzest?
z gory dziekuje za odpowiedz :-)
pozdrawiam
 
Do góry