reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
dzień dobry

mamy dziś wtorek, słoneczko za oknami, ja do 16-tej w murach siedzę, a po pracy jadę do koleżanki bo jej chłopak ma mi radyjko zamontować :-):-):-)

P. jedzie dzisiaj na mazury do siostry - od poprzedniego wtorku jest na urlopie i dzisiaj sobie jedzie i wróci chyba w niedzielę. Hmm - dobrze nam takie rzeczy wróżą prawda? - nie - to było tylko retoryczne pytanie ;-)
 
dzien dobry

ja juz pije kawke, mala wcina snaidanko, gotujemy pomidorowa i idziemy na spacerek bo pogoda super.
a poznij musimy czekac na listonosza... musze mu powiedziec zeby mizawsze dzwonil na domofon jak bedzie jakas poczta dla nas bo mieszkam z lekko nienormalnymi ludzmi.

jakis czas temuz gubilam klucz z mieszkania, mialam tam tez klucz do nowych skrzynek na listy... no alepodejrzewalamz e moze oli mi go gdzies wyrzucila wiec nigdzie nie zmienialismy zamkow, chociaz moj tata podejrzewal ze raczej zostawilam go gdziesna kaltce schodowej bo zaczela znikac nam poczta, no ale wszytko krotko trwalo, do tego byly zmiany listonoszy wiec roznie to bywa...

wczoraj szlam z oli na spacer i sprawdzalam poczte, a ze nie mialam torebki to zostawilam wszytko w skrzynce, mojej mamy nie bylo, poznije tata tez wyszedl z domu.... najlepsze bylo jak wracalam z olisia do domu.... chce wyciagac poczte....a tam pusto... myslalam ze szalu dostane... dobrze ze przeczytalam kartke z administarcji bo tam nowe czynsze byly.
normalnei nie wiem co to komu za przyjemnosc sprawia...
 
Dzien dobry:-)
A u nas dzis pada i musimy siedziec w domu:-(
Tafi,Tato ogromne gratulacje:-):-):-):-)
Olka twoi sasiedzi sa nawet bardzo nienormalni zeby zabierac czyjas poczte:no::no::no:.
A ja mam juz stresa jutro czeka mnie 2 sprawa,jak sie wyrobie to jutro napisze jak poszlo,ale w razie czego to prosze o trzymanie kciukow:-)
 
Witam się wieczorkiem

Teraz piję zdrówko pary narzeczeństwa :-)

Oczywiście czytam książkę, młoda śpi, P jest na mazurach :-( i tak zajrzałam na chwileczkę - a tu nikogo nie ma :-(
 
ech - chyba nie pójdę w tym roku na urlop - chciałam na jesień gdzieś gdzie ciepło, no ale kupiłam to autko i nie wiem czy będę miała kasę na wakacje (chyba że dawca zaległe alimenty zapłaci - hahaha - ale żarty się mnie trzymają co :-) )
 
reklama
Ewcia nigdy nic nie wiadomo, a rusz jakas gotowka niespodziewana wpadnie, badz dobrej mysli i wysylaj totka;-)
mi tez sie marzy jakas wycieczka, ciekawe kiedy cos w koncu odloze:sorry:

a jak tam czytanie idzie? ja ostatnio jestem wiecznie zmeczona i juz na nic nie mam sil wieczorem..
 
Do góry