reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

czesc

pisze tutaj, bo to chyba najbardziej aktywny wątek :-)

potrzebuję namiary na dobrego prawnika w Wa-wie, który zajmuje się prawem rodzinnym
chodzi o przyznanie opieki nad dzieckiem OJCU :-)

Jakby ktoś mógł mi pomóc, to bedę wdzięczna
 
reklama
ullana oj przykro mi ja znam tylko z Poznania świetnego adwokata a konkretniej Pani adwokat, która wygrała już sprawę o przyznanie opieki tacie.
Pozdrawiam

a w ogóle to dzień dobry.
Jest tak duszno, że właśnie wróciliśmy z zajęć i do godziny 17 nigdzie się nie wybieramy, kurde nie ma czym oddychać. W nocy 23 stopnie toż to jakiś dramat jest.
Ja chcę troszkę chłodu ;)
 
Cześć mamuśki.Ostatnio sporadycznie zaglądam na wątek,ale naprawde mam mało czasu - mam nadzieję,że mi wybaczycie.Już wkrótce będzie go więcej.Byliśmy ostatnio w Niemczech niedaleko Ulm u L. córki na urlopie a teraz trzeba ostro zabierać się do pracy.Chcemy do pażdziernika skończyć budowe ale czy nam się to uda?Teraz mam małego L. wnusia u siebie bo Aga do 10 sierpnia ma jakiś kurs więc przywiozła nam malucha bo nie ma go z kim zostawiać .N aszczęście jest grzeczny a i Julka ma się z kim bawić.
 
I tutaj sie witam:-)
U nas jest piekna pogoda to prawie caly dzien spedzamy na podworku nad jeziorkiem w lasku na spacerku i gdzie tylko sie da, wieczorem jestem padnieta,a Karol dalej by biegal nie wiem zkad dzieci maja tyle energi.
 
Czeeeeść. ;-)

Udało mi się w końcu zasiąść do kompa. :-p :-D ;-)

Rozłożyłam ostatnio Zuzi duży basen na ogrodzie i tak sobie w nim przesiadujemy w upały. :-D Dziś miałam wolne,więc kąpielom nie było granic,hehehehe. :-D ;-)
Nareszcie lato wróciło - szkoda,że na tak krótko... :-( Niby od przyszłego tygodnia pogoda ma się pogroszyć... :-(
 
reklama
Do góry