reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Niech świateczne życzenia mają moc spoełniania,
te całkiem błahe i te ważne,
te dostojne i te ciut niepoważne,
niech się spoełnią.
Marzenia o które warto walczyc,
wartości którymi warto się dzielić,
przyjaciół z którymi warto być i nadziei,
bez której nie da się żyć.
WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU
zyczy Agnieszka z Aleksandrą
 
reklama
christmasbt8.jpg
 
Wesołego jajka!
Oj,to nie ta bajka!
Przepraszam, pomyłka miała być choinka!
Więc...
Życzę karpia smacznego,
Mikołaja bogatego,
Szczęścia i radości,
Prawdziwej miłości
I uśmiechu od ucha do ucha
icon_biggrin.gif


Pięknych,magicznych,rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia życzy Ania i Wiktoria


811850uxylcw67j3.gif
 
Przepraszam,że dopiero dzisiaj ale chciałabym i ja złożyc wam życzonkaSą słowa zwyczajne, proste, piękne. Słowa znajome, bliskie, ciepłe.... Słowa magiczne, które otwierają serca, duszę i budzą myśli. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzę Tobie ciepła rodzinnego, niegasnącej przyjaźni oraz światła, które zawsze prowadzi tam, dokąd zechcesz... Niech Nowy 2009 rok przyniesie dobre zdrowie, siłę woli i wytrwałość i niech opiewa w same sukcesy!
 
I ja sie witam:-)
Basiu duzo zdrowka:tak:.
Nam swieta mijaja spokojnie bez ''nie proszonych gosci'',a raczej jednego goscia.Rodzinka sie zjechala wczoraj to dzis mamy spokoj i jestesmy w malutkim gronie.
 
Czesc :-D Jak tam świeta mijają???
u nas spokojnie,wczoraj urodzinki byli rodzice,siora z mala i mezem
Oli z prezentow zadowolona,a na mszy jak bylismy grzecznie stala przy mnie
dzis ma byc chrzesmy moj,to jedyna rodzinka w Kr,inna mamy ponad 200 km stad,no tak jest ja się wyprowadza za "chlebem"

BASIU duzo zdrowka i odpocznij sobie dzis troche jak samutka jestes
MAJUS ja nie mialam i nawet sie bym niespodziewala,ze ktos od niego przyjedzie,a tatus tez by sie nie zjawil,bo w tym miesiacy przecholowal na calej lini:wściekła/y:,bo mikolaj,urodziny i swieta to dla niego zaden pretest,aby dziecko odwiedzic tak samo jak rok temu,a w tym miesiacu nawet alim nie wyslal,bo po co,bo w grudniu to malo wydatkow jest
 
reklama
Czesc Aga jak bym opisywala mojego exa ja alimentow tez w tym miesiacu nie dostalam:wściekła/y:,dobrze ze mialam sobie kase odlozone.A to ze sie nie interesuje Karolem juz mam gdzies jego sprawa i jego sumienie.
 
Do góry