reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
Hej ja świętuję ze szklaneczką pepsi w dłoni przed kompem.

Jeszcze takiej rocznicy nie miałam :sorry2:, jaki były rok taka i rocznica :dry:.
 
ale pomysl jaka fajna moze byc nastepna rocznica:tak::-D:-D

pożyjemy zobaczymy ;-)

smutno mi, bo m. zadzwonił i K. się popłakał, musieliśmy się rozłączyć i teraz nie wiem co tam, ale nie chcę dzwonić, żeby nie zaogniać sytuacji
jakoś musi go tatuś ululać :-(

przykro mi, że się popłakał
 
poszło o to, że nie daje tacie umyć głowy bo czeka na mamusię ale my zobaczymy się dopiero w piątek i dobrze, żeby z raz mu umył głowę

i jak powiedziałam, że tylko raz tatuś umyje a potem to już mamusia będzie myła to zaczął : ale mamuś, ale mamuś i w końcu wybuchnął płaczem

m. mnie prosił, żebym przekonała Krystiana do tego mycia i teraz mam poczucie że spartoliłam sprawę :-:)-:)-(
 
reklama
a moze wkoncu umyl mu te wlosy:)
wiesz co maly musi wiecej czasu spedzac z tatusiem, zeby zrozumial ze pewne rzeczy moze i on robic.

no tak to jest bardzo słuszna diagnoza :tak::sorry2:
jakby był bardziej sprawiedliwy podział ról to nie było by problemu

ten wyjazd pokazuje niedociągnięcia, tylko nie wiem czy to czegoś m. nauczy :confused:

ale tęskni mi się za bąbelkiem :sorry2:, za tym starszym trochę też :sorry2:.
 
Do góry