reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co widzą kobiety w czasie orgazmu?

reklama
Mam pytanie do kobiet, które przeżyły już orgazm. Mój problem polega na tym, że boję się poddać całkowicie facetowi, aby doprowadził mnie do orgazmu. Mianowicie boję się, jak będę ten orgazm przeżywać, boję się mojej reakcji, reakcji mojego ciała. Kiedy czuję, że zaczynam szczytować, to zaciskam mięśnie i nie pozwalam aby to nastąpiło. Chodzi o to, że wtedy mam bardzo głupie uczucie, że oddam mocz. Nie wiem, czy tak powinnam się czuć, ale tak strasznie się boję, że własnie zamiast orgazmu oddam mocz, że wycofuję się. Dlatego, kobiety kochane, wytłumaczcie mi chociaż po częśći, jakie uczucia Wam towarzyszą gdy już dochodzicie. I czy moje obawy w związku z oddaniem moczu są uzasadnione? Czy jest to możliwe? Bardzo proszę o odpowiedź na e-maila... hanka156@wp.pl Z góry dziękuję:)
P.S Bardzo mi na tym zależy, marzę o przeżyciu orgazmu...
 
A ja nic nie widzę, bo mam zamknięte oczęta :-)
I właściwie to jedyne co pamiętam po orgaźmie to przyjemność, nie pamiętam szczegółów i to jest najbardziej zabawne jak mój L. opowiada mi szczegóły a mi wstyd bo nie pamiętam NIC hehe
 
Byc moze jest to mozliwe, jezeli kobieta naparwde podnieci sie do granicy wytrzymałosci.

Ja rowniez jednak niczego nie widze.

Moze poprostu nie pamietamy tego lub nie zwracamy w tym czasie na to uwagi ze cos takiego u nas wystepuje :)
 
A ja widzę uśmiech, zadowolonego z siebie mężusia, bo poczuł, że właściwie wykonał ciężką robotę:-D i za chwilę nastąpi miły rewanż hihiii:-);-)
 
reklama
Do góry