reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

Dziewczyny jeszcze czerwiec sie nie skonczy a juz tyle rozpakowanych mam :) lizzy a te nerki to.on ci na usg sprawdza czy robisz jakies badania?
Fazerka na pewno stres jest ale moze nie bedzie tak zle i szybko.pojdzie albo bierz tygrysa do lozka i spróbujcie tym sposobem :)
 
reklama
Aaaaa w srode ide na wywolanie.... osz kur.... alez sie boje i mam stresa.... luzy ok 2cm mlody ciut nizej ale jeszcze dość wysoko, za to lozysko bardzo sie postarzalo przez te 4 dni i lekarz mowi zeby juz nie czekac tym bardziej ze młody jest duzy...

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
no to będę trzymać kciuki, zwłaszcza,że wiem co to oxy ..:(
 
Ilona2701 na 11.07 tez masz? U mnie mlody o trzy tygodnie wiekszy stad to wywolanie, tym bardziej ze lozysko juz w kiepskim stanie, a do terminu 14dni zostalo..

Julka ten sposob nie dla mnie[emoji14]
Flammie tak jak myslalam ze lekarz czeka do 38tc z podjęciem decyzji i sie nie mylilam..

Dziekuje za trzymanie kciukow... baaaaardzo sie przydadza!!!

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Lizzy, to daj koniecznie znać w czwartek jaka decyzja urologa.

fazerkamm o kurczę ale zaskoczenie! Jakby co to masz znieczulenie? Dobrze kojarzę że u Ciebie trzeba zapłacić? Jeśli będzie oxy to może lepiej weź - ja bym tak zrobiła. Będziemy tu wszystkie trzymać kciuki za Ciebie!
 
Do góry