reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

Gwiazda super ze wszytko ok :-) mam nadzieje ze za tydzień tez napisze ze wszytko dobrze i synek jest synkiem ;-)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Gwiazda ale super !!!!!!!!!! tylko takie czytać wpisy....
Kinga amino tak późno..dziwne...mi mówili że max do któregoś tyg ciąży ....od 15 do ???
ja mam większe ryzyko ,amino nie zrobiłam....
 
Hej hej ja juz po badaniach Adaś został Adasiem ;) waży 404 g . Wszystko ma w normie wiec się ciesze ;) z ruchami ciężko bo łożysko na przedniej ścianie ale wczoraj czułam jego czkawke ;)

Mam podobnie z ruchami. Słabiej je czuję z uwagi na położenie łożyska. Ale wczoraj wieczorem udało mi się wyczuć wyraźne, cudowne kopniaczki. :)

Cieszę się że z synusiem wszystko dobrze. :)
 
reklama
Ja mam pytanie w jakiej części brzucha czujecie ruchy? U mnie mały położony jest główką do dołu,łożysko mam na ścianie tylnej a ruchy czuje tylko poniżej linii pępka,bardzo nisko. Czy to u mnie tak jest?
 
Do góry