reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co się ze mną dzieje?

reklama
No właśnie. I do tego ledwo widoczna kreska
O wiesz kiedy była owulacja?
Ja jak zaszłam w poprzednią ciąże miałam cykle 37 dniowe i w 38 dc test był pozytywny. Teraz mam cykle 32 dniowe i w 33 dc test negatywny.. spóźnia mi się 2 dni i zastanawiam się czy jest nadzieja.. ehh
 
O wiesz kiedy była owulacja?
Ja jak zaszłam w poprzednią ciąże miałam cykle 37 dniowe i w 38 dc test był pozytywny. Teraz mam cykle 32 dniowe i w 33 dc test negatywny.. spóźnia mi się 2 dni i zastanawiam się czy jest nadzieja.. ehh
Nadzieja zawsze jest miałam testy owulacyjne 17.08 były dwie mocne kreski więc do 36 godzin powinna być owulacja przytulanko było 17, 18 , 19, 21 sierpnia.
 
reklama
Wstrzymaj się z betą. Jeszcze wcześnie jest. U mnie była późna owulacja i beta wskazała brak ciąży na 4 dni przed spodziewaną @ (cykle32dni). Okresu nie było, ale były zachcianki i ja jakaś inna. Po tygodniu beta wskazała 255 :) Poczekaj jeszcze kilka dni. Zrób betę najwcześniej w dniu spodziewanej @ :)
 
Do góry